wtv.pl > Mam Talent

Mam Talent

Program typu talent-show emitowany na antenie TVN. Uczestnicy programu prezentują jury swoje zdolności wokalne oraz taneczne. Zwycięzca otrzymuje niemałą nagrodę pieniężną.

Marcin Prokop komentuje znalezienie następcy Szymona Hołowni w „Mam Talent”
19.03.2022 08:48 Kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam Talent"? Marcin Prokop zabrał głos

Minęło już sporo czasu, odkąd Szymon Hołownia ogłosił, iż kończy swoją pracę z Marcinem Prokopem na planie show TVN „Mam Talent”. Niedawno pojawiły się wiadomości, że popularny program wraca na antenę. Od razu powstały więc również pytania o to, kto zastąpi lidera ruchu Polska 2050. Na Instagramie pojawił się tajemniczy post Marcina Prokopa. Nie zabrakło tam komentarza byłego prowadzącego talent-show.W pewnym momencie swojej kariery zawodowej Szymon Hołownia podjął niespodziewaną decyzję o totalnym przebranżowieniu i "porzuceniu" Marcina Prokopa oraz programu „Mam Talent”. Pojawiły się pierwsze informacje mówiące o tym, że Marcin Prokop wybrał następcę Szymona Hołowni. Jest to o tyle ważne, iż już jesienią ma odbyć się premiera 13. edycji „Mam Talent”.

wtv
19.03.2022 08:25 Pamiętacie Magdę Welc z "Mam Talent"? Wokalistka wraca na scenę z nowym repertuarem

Magda Welc wystąpiła w 3. sezonie popularnego show oferowanego widzom przez telewizję TVN. 11-letnia wówczas dziewczynka wprawiła w osłupienie Agnieszkę Chylińską, Kubę Wojewódzkiego i Małgorzatę Foremniak, wykonując utwór Edyty Geppert „Niczego nie żałuję”.Widzowie pamiętają wokalistkę również z wyjątkowej wersji „Do kołyski”, utworu znanego z repertuaru zespołu Dżem.Dziś Magdalena Welc ma 22 lata i powraca do muzycznego świata z nowym utworem, planując jednocześnie kontynuowanie kariery.