wtv.pl > TV > Kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam Talent"? Marcin Prokop zabrał głos
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:48

Kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam Talent"? Marcin Prokop zabrał głos

Marcin Prokop komentuje znalezienie następcy Szymona Hołowni w „Mam Talent”
TRICOLORS/East News

Minęło już sporo czasu, odkąd Szymon Hołownia ogłosił, iż kończy swoją pracę z Marcinem Prokopem na planie show TVN „Mam Talent”. Niedawno pojawiły się wiadomości, że popularny program wraca na antenę. Od razu powstały więc również pytania o to, kto zastąpi lidera ruchu Polska 2050. Na Instagramie pojawił się tajemniczy post Marcina Prokopa. Nie zabrakło tam komentarza byłego prowadzącego talent-show.

W pewnym momencie swojej kariery zawodowej Szymon Hołownia podjął niespodziewaną decyzję o totalnym przebranżowieniu i "porzuceniu" Marcina Prokopa oraz programu „Mam Talent”.

Pojawiły się pierwsze informacje mówiące o tym, że Marcin Prokop wybrał następcę Szymona Hołowni. Jest to o tyle ważne, iż już jesienią ma odbyć się premiera 13. edycji „Mam Talent”.

Szymon Hołownia odszedł z „Mam Talent”, ale Marcin Prokop znalazł już jego następcę

Na Instagramie Marcina Prokopa pojawiło się tajemnicze zdjęcie z opisem, który natychmiast spowodował pojawienie się lawiny komentarzy, w tym wpisu samego Szymona Hołowni.

Okazuje się, że casting na nowego współprowadzącego „Mam Talent” został zakończony. Na razie nie zdecydowano się na ujawnienie personaliów wybranej osoby.

Nie jest znana nawet płeć nowego partnera lub partnerki Marcina Prokopa. Wskazał on jedynie, że „Szymon Hołownia zostawił po sobie duże buty do wypełnienia. i chyba już wiem, kto je założy. wkrótce dowiecie się i wy” (pisownia oryginalna).

Lider Polska 2050 komentuje tę wiadomość

Tak elektryzująca wiadomość wzbudziła zainteresowanie nie tylko ze strony fanów Marcina Prokopa i „Mam Talent”. Szymon Hołownia postanowił odnieść się do tej rewelacji.

Pod postem byłego partnera z ekranu działacza pojawił się wymowny komentarz. — Ktokolwiek to jest - niech Pan ma go w opiece — napisał lider ruchu Polska 2050.

Na tę uwagę odpowiedział Marcin Prokop. — Już ja się nim (lub nią) zaopiekuję... Jak Morawiecki naszymi podatkami — zadeklarował showman.

Okazuje się, że to nie jedyna zmiana w szeregach obsady „Mam Talent”. Spore zmiany czekają również ekipę jurorów. Wiadomo, kto zastąpić ma Agustina Egurrolę, który obecnie spełnia się na planie tanecznego show TVP.

Kto towarzyszyć będzie Małgorzacie Foremniak i Agnieszce Chylińskiej?

W 13. już edycji „Mam Talent” nie zobaczymy Agustina Egurroli. Tancerz, który zastąpił na fotelu jurorskim Kubę Wojewódzkiego, teraz sam zostanie zastąpiony.

Za charakterystycznym panelem z przyciskami zasiąść ma Jan Kliment. Widzowie dobrze znają tancerza z racji jego pracy przy „Tańcu z Gwiazdami”.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com @_marcinprokop_ / o2

Tagi: Mam talent TVN
Powiązane