wtv.pl > Kołobrzeg

Kołobrzeg

Kołobrzeg – miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim, przy drodze krajowej nr 11 i drodze ekspresowej nr S6.

Mężczyzna nieprzyjęty na SOR w Kołobrzegu z racji braku skierowania?
19.03.2022 09:17 SOR w Kołobrzegu odmówił przyjęcia wijącego się z bólu pacjenta przez brak skierowania? Dyrekcja szpitala wyjaśnia sprawę

Absurd w Kołobrzegu. Pacjent nie został przyjęty z ostrym bólem na SOR w Kołobrzegu. Pielęgniarki chciały najpierw zobaczyć jego skierowanie. Pracodawczyni, która przywiozła mężczyznę do szpitala, musiała wezwać karetkę, by załoga wniosła go zwijającego się z bólu na oddział.Agnieszka Mędrala opowiedziała "Faktowi" o swoim dramatycznym spotkaniu z brakiem wrażliwości na SOR-ze w Kołobrzegu. Szpital odmówił przyjęcia jej pracownika.Pod Regionalny Szpital w Kołobrzegu pani Agnieszka podjechała prywatnym autem. W jego środku znajdował się Giuseppe, którzy dosłownie zwijał się z bólu. Pielęgniarki miały jednak odmówić przyjęcia Włocha na oddział.

morderstwo w kołobrzegu
19.03.2022 09:08 Morderstwo w Kołobrzegu. 19-letni Adrian. W przyznał się do zabójstwa przyjaciela, grozi mu 25 lat więzienia

19-letni Adrian W. przyznał się do zamordowania swojego najlepszego przyjaciela, 16-letniego Sebastiana J. Nastolatek zaczaił się na kolegę i sześciokrotnie ugodził go kuchennym nożem. W Koszalinie właśnie ruszył jego proces.Do tragedii doszło w 2019 roku. W bloku przy ul. Rybackiej w Kołobrzegu Adrian W. zaczaił się na swojego przyjaciela. Gdy ten wychodził z domu, zadał mu sześć ciosów nożem – w brzuch oraz w klatkę piersiową – przypomina dziennik "Fakt".Ciało 16-latka odnalazła jego mama. Mimo podjętej reanimacji życia 16-letniego Sebastiana nie udało się uratować.