wtv.pl
Życiorys Danuty Holeckiej skrywa wiele tajemnic

(zdjęcie wykadrowane) TRICOLORS/East News

Tajemnice Danuty Holeckiej. Czego nie wiemy o twarzy "Wiadomości"?

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Nie ulega wątpliwości, że Danuta Holecka jest twarzą TVP. Szefowa „Wiadomości” prowadzi życie, które dokładnie skrywa przed oczami postronnych widzów. Dziennikarka ma jednak ciekawy życiorys. Mało kto wie, że bardzo wcześniej zdecydowała się na wyprowadzkę z domu. Dodatkowo kolejne interesujące kwestie dotyczą jej związku, który nie jest zgodny z prawicową wizją świata.

Krytycy Danuty Holeckiej wskazują, iż nie jest ona obiektywną dziennikarką. Podkreślana jest jej przychylność w stosunku do polityków partii rządzącej oraz kolejnych działań Prawa i Sprawiedliwości.

Prywatna strona życia Danuty Holeckiej nie przebija się jednak do prasy. Okazuje się bowiem, że szefowa „Wiadomości” TVP skrzętnie dba o to, by w wydarzenia dziejące się za zamkniętymi drzwiami nie stawały się medialnymi sensacjami.

Sam życiorys Danuty Holeckiej nie jest jednak tajemnicą. Niektóre jego elementy mogą być jednak powodem do spojrzenia nieco inaczej na gwiazdę Telewizji Polskiej.

Danuta Holecka bardzo młodo wyprowadziła się z domu

Samodzielność i konieczność radzenia sobie samej bardzo wcześnie wkroczyły do życia Danuty Holeckiej. Mało kto wie, że jeszcze przed skończeniem 15 roku życia przeprowadziła się do Warszawy.

policja

Przed weekendem policja zapowiada kontrole przestrzegania obostrzeń

CZYTAJ DALEJ

Zamieszkała w internacie i uczęszczała do szkoły prowadzonej przez nazaretanki. Prywatną naukę oraz pobyt w stolicy opłacić miał jej dziadek, który niedługo wcześniej wrócił z USA. — Tęskniłam za domem. I wylewałam łzy w poduszkę — wyznawała jakiś czas temu Danuta Holecka w rozmowie z magazynem „Gala”.

Podkreśliła jednak, iż do tej pory bardzo miło wspomina ten okres w swoim życiu. W czasie, gdy mija budynek swojej dawnej Alma Mater, ogarnia ją sentyment. Podkreśla, że siostry zakonne prowadzące prywatną placówkę były wyrozumiałe i poświęcały wychowankom czas.

To jednak nie prywatna katolicka szkoła jest jednym z najbardziej interesujących aspektów życia szefowej „Wiadomości” TVP. Kwestią, która zupełnie nie pasuje do chrześcijańskiego światopoglądu, jest jej związek. Małżeństwo okupione zostało bowiem rozpadem innego związku.

Mąż Danuty Holeckiej był już wcześniej żonaty

Unikający blasku fleszy Krzysztof Dunin-Holecki od wielu lat dzieli życie z gwiazdą TVP. Danuta Holecka stanęła na ślubnym kobiercu w wieku zaledwie 23 lat.

Ich związek jest dość kontrowersyjny, gdyż zakochali się w czasie, gdy dzienikarka studiowała ekonomię na Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Krzysztof Dunin-Holecki był ówcześnie żonaty i zdecydował się na rozwód.

Okazuje się, że miłość zaczęła się od wyjazdu. Danuta Holecka skorzystała bowiem z szansy na wyjazd do Holandii na zbiór warzyw. Organizatorem tego przedsięwzięcia był jej przyszły mąż.

Ceniąca chrześcijańskie wartości szefowa „Wiadomości” TVP zbudowała szczęśliwą rodzinę mimo konieczności rozwiązania węzła małżeńskiego innej pary. Obecnie Danuta Holecka jest szczęśliwą mamą dwójki synów, bliźniaków Juliana i Stefana.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wirtualna Polska / Gala

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >