wtv.pl > Świat > Matka 15-miesięcznego dziecka przedawkowała. Chłopczyk zmarł z głodu i odwodnienia
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:52

Matka 15-miesięcznego dziecka przedawkowała. Chłopczyk zmarł z głodu i odwodnienia

nicholas -- portland
Facebook

Tragedia w Portland w stanie Tennessee. Policjanci odnaleźli ciała: 32-latki i jej syna. Dziecko zmarło z głodu po tym, jak jego matka przedawkowała metaamfetaminę i fentanyl. Chłopczyka usiłowała uratować 3-letnia siostra.

32-letnia Tiffany Spears i jej 15-miesięczny syn Nicholas Crowder zostali znalezieni martwi w domu w Portland, na północny wschód od Nashville, w lutym tego roku. Wyniki sekcji zwłok opublikowano jednak dopiero w ubiegły poniedziałek.

Stany Zjednoczone. Dziecko zmarło z głodu

Ciało chłopczyka znaleziono przypięte pasami do fotelika samochodowego w jego domu w Tennessee. Nicholas zmarł z głodu i odwodnienia po tym, jak jego matka śmiertelnie przedawkowała.

Według sekcji zwłok 32-letnia Tiffany Spears zażyła przed śmiercią metaamfetaminę i fentanyl - podaje brytyjski dziennik "Daily Mail".

Nie jest jasne, jak długo chłopczyk nie żył, zanim został znaleziony przez miejscowego policjanta.

O możliwej tragedii służby poinformowano po tym, jak kurator sądowy udał się do domu Spears 9 lutego i stwierdził, że jest on zamknięty.

Zaglądając do środka przez okna, kurator spostrzegł leżące na podłodze ciało i małą dziewczynkę, która biegała po pokoju.

Natychmiast zadzwonił pod alarmowy numer 911.

Chłopczyka karmiła jego siostra

W domu znaleziono żywą trzylatkę. Wiadomo, że dziewczynka usiłowała zaopiekować się małym chłopcem, zanim umarł.

W foteliku samochodowym, do którego przypięty był Nicholas, i wokół niego lekarz sądowy odnalazł jedzenie, w tym fragmenty jajek i skorupki.

Ciało 15-miesięcznego Nicholasa było przypięte pasami do fotelika samochodowego ustawionego na podłodze sypialni. 32-latkę funkcjonariusze znaleźli z kolei leżącą na podłodze w łazience.

Małą dziewczynkę przewieziono do szpitala.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: WTV, Daily Mail Zdjęcie: Facebook

Powiązane