wtv.pl > Waldemar Kraska

Waldemar Kraska

Waldemar Jerzy Kraska – polski polityk, lekarz chirurg, senator VI, VII, VIII, IX i X kadencji, od 2019 wiceminister zdrowia w randze sekretarza stanu.

Tłum
19.03.2022 09:11 Polska znów z podziałem na strefy? Wiceminister tłumaczy co z obostrzeniami dla zaszczepionych

Czwarta fala pandemii rozpędza się. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska zaznaczył, że tempo przyrostu hospitalizacji jest “niepokojące”. Jeżeli sytuacja epidemiczna nadal będzie się pogarszać, to jego zdaniem rząd znów wprowadzi podział na strefy żółte i czerwone. Jeden obszar Polski jest szczególnie zagrożony.

waldemar kraska
19.03.2022 09:07 Początek czwartej fali. Wiceminister zdrowia: 533 nowych przypadków

– Dzisiaj będzie przekroczona kolejna granica, więc powinno zapalić się nam żółte światełko – mówił w Polsat News wiceminister zdrowia. Waldemar Kraska przekazał, że czwarta fala wirusa stała się faktem. Zaapelował też o udział w programie szczepień.Goszczący na antenie Polsat News wiceszef Ministerstwa Zdrowia zwrócił się z apelem do osób, które nie zdecydowały się na zaszczepienie przeciw COVID-19.Waldemar Kraska poinformował, że dziś przekroczona zostanie kolejna granica dotycząca nowych przypadków zakażeń. – Powinno zapalić się nam żółte światełko – zapewnił wiceminister zdrowia.I zaapelował: – Prosimy udać się do punktu szczepień, te osoby, które się wahają.