wtv.pl > Anita Werner

Anita Werner

Anita Werner jest dziennikarką pracującą dla telewizji TVN od samego początku, bo od 2001 roku. Przez ponad 20 lat prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

Anita Werner
19.03.2022 09:20 Anita Werner podzieliła się trudnymi wspomnieniami związanymi z chorobą mamy

Anita Werner od ponad 20 lat utrzymuje się z pracy w wielkim świecie mediów, jednak pomimo to, nigdy nie dzieliła się z opinią publiczną informacjami dotyczącymi życia prywatnego. Wyjątek zrobiła dla dziennikarzy "Gali". W rozmowie z tygodnikiem opowiedziała o ciężkiej chorobie swojej mamy - Bożeny Werner.Anita Werner w ostatniej rozmowie z magazynem "Gala" zdobyła się na szczere i poruszające wyznanie na temat jednej z ostatnich rozmów ze swoją mamą. Kobieta niespodziewanie zachorowała na nowotwór piersi. Choroba niestety doprowadziła do jej śmierci. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anita Werner (@anita_werner_official)

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Anity Werner z czasu matury
19.03.2022 08:41 Anita Werner pokazała zdjęcie z czasów matury

Otuchy tegorocznym maturzystom postanowiła dodać gwiazda TVN Anita Werner. Dziennikarka zamieściła na Instagramie post, gdzie pokazała, jak wyglądała w młodości. Opis nie pozostawia złudzeń co do tego, który egzamin określany był przez młodą Anitę Werner, jako najtrudniejszy.Nie ulega wątpliwości, że zdający maturę w tym roku mają nieco trudniej niż ich poprzednicy, w tym dobrze znana z ekranów telewizorów Anita Werner. Dziennikarka TVN postanowiła pokazać, że również ona stawiała czoła egzaminowi dojrzałości.Na Instagramie Anity Werner pojawiło się zdjęcie z młodości. Fotografia została zrobiona w roku, w którym dziennikarka podchodziła do matury. Dodatkowo postanowiła ona podzielić się osobistą opinią związaną z jednym z przedmiotów.