wtv.pl
Syn byłego prezydenta, Sławomir Wałęsa, w szczerym wywiadzie opowiedział o swoich problemach

WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Syn Lecha Wałęsy ujawnił, w jakich jest kłopotach. Za problemy wini ojca

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Szczery wywiad Sławomira Wałęsy może rzucić nowe światło na temat sytuacji dzieci byłego prezydenta. Wiele osób może mieć wrażenie, iż w przypadku posiadania znanego nazwiska życie jest prostsze. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Syn Lecha Wałęsy postanowił opowiedzieć o swojej sytuacji. Mężczyzna wyznaje, że gotowy jest przyjąć każdą pracę, a sławny ojciec nie pomaga w jej poszukiwaniach.

Relacja Sławomira Wałęsy pokazuje, że nie tylko Lech Wałęsa ma w swojej rodzinie problemy z pracą. Niedawno to właśnie były prezydent znalazł się na ustach wszystkich.

Związane to było z faktem niecodziennego ogłoszenia o poszukiwaniach pracy, jakie zamieścił ojciec Sławomira Wałęsy. Okazuje się, że syn byłego prezydenta również ma problemy na rynku pracy.

Komplikacje obu panów na polu zawodowym są jednak zupełnie inne. Sławomir Wałęsa wprost mówi o tym, że na kolejnych rozmowach kwalifikacyjnych przeszkodą staje się jego ojciec.

Przez ojca Sławomir Wałęsa nie może znaleźć pracy?

Spora część obserwatorów rodziny byłego prezydenta może być zdziwionych wyznaniem Sławomira Wałęsy. Rynek pracy nie jest pozytywnie nastawiony do sławnego nazwiska?

Tomasz Wiater nie żyje

Nie żyje rysownik Tomasz Wiater. Współpracował z Tygodnikiem NIE

CZYTAJ DALEJ

Syn Lecha Wałęsy postanowił opowiedzieć o tym, jak wyglądają jego rozmowy kwalifikacyjne. Wywiad udzielony został dla „Super Expressu”.

W swojej relacji Sławomir Wałęsa nie ukrywa, że nie jest w stanie uciec od powiązana go ze swoim ojcem. — Przez swoje nazwisko nie mogę znaleźć pracy — wyznał syn Lecha Wałęsy.

Okazuje się, że problemy na rozmowach kwalifikacyjnych zaczynają się, kiedy rekruterzy zaczynają kojarzyć jego nazwisko oraz pochodzenie.

Pytają o to, czy Lech Wałęsa to jego ojciec

Chociaż Sławomir Wałęsa jest informatykiem, to wbrew stereotypom znalezienie pracy nie jest w jego przypadku proste. Wyznaje, że obecnie jest w stanie podjąć każdą pracę.

W rozmowie z „Super Expressem” syn Lecha Wałęsy wprost mówi o tym, że nawet szukając pracy w Toruniu, nie może liczyć na to, że pozostanie anonimowy. — Byłem na kilku rozmowach kwalifikacyjnych i dobrze jest i jestem brany pod uwagę, dopóki nie zaczną się przyglądać mojemu nazwisko — relacjonuje Sławomir Wałęsa.

Mężczyzna dodaje, iż po chwili konsternacji pada pytanie na temat pochodzenia. Kiedy wyznaje, że jest z Gdańska, natychmiast automatycznie elementy układanki natychmiast do siebie pasują.

Syn Lecha Wałęsy wprost mówi o tym, że jego nazwisko to przeszkoda w poszukiwaniu pracy. Po tym, jak rekturerzy zdają sobie sprawę, kim jest ojciec Sławomira Wałęsy, nie ma już żadnych widoków na pozytywne zakończenie rekrutacji na stanowisko.

Niedawno to jego ojciec zaskoczył nietypowym ogłoszeniem

Jakiś czas temu cała Polska mówiła o nietypowym ogłoszeniu zamieszczonym przez byłego prezydenta. Lech Wałęsa nie ukrywał, że pandemia sprawiła, iż znalazł się w trudnej sytuacji finansowej (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<).

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Super Express / Onet

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią m&oacute;wioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >