wtv.pl > Polska > Rodzina w poruszający sposób pożegnała Rafała Poniatowskiego
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:47

Rodzina w poruszający sposób pożegnała Rafała Poniatowskiego

Rafał Poniatowski
Katie Phillips - Pixabay

Nie żyje Rafał Poniatowski. Popularny reporter TVN24 zmarł w wieku 48 lat. Niezwykle przykre informacje wywołały reakcje przedstawicieli branży mediów, wielkiego świata polityki oraz świata show-biznesu. Poruszające pożegnanie umieściła także rodzina prezentera. "Nie wiemy jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi" - czytamy.

Rafał Poniatowski pracował w TVN24 niemal od samego początku. Od 20 lat opisywał najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Reporter w 2018 roku ujawnił, iż zmaga się z nowotworem. Pierwsze rokowania nie dawały szans na przyszłość. Ostatecznie, w wyniku ciężkiej walki i profesjonalnej opieki medycznej, udało się zahamować rozwój choroby. Jak sam opisywał, podczas ostatniej kontroli jego stan zdrowia określono jako "nadzwyczajny". - Lekarze onkolodzy twierdzą, że jestem przykładem na to, że medycyna nie zna odpowiedzi na wiele pytań - wskazywał w dawnym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Nie żyje Rafał Poniatowski. Reportera pożegnała pogrążona w żałobie rodzina

W społecznościowym medium, za pośrednictwem konta Rafała Poniatowskiego, specjalne pożegananie zamieściła jego rodzina. "Kochamy Cię na zawsze. Nie wiemy, jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi. Do zobaczenia. Justyna, Oliwia i Krystian" - czytamy w poruszającym wpisie.

Publikacja wywołała reakcję między innymi prezydentki Gdańska - Aleksandry Dulkiewicz. "Wspaniały, profesjonalny dziennikarz. Nigdy nie zapomnę jego relacji ze Smoleńska w 2010. Niech odpoczywa w pokoju niebiańskim, a Was Jego bliskich ukoi dobry Pan Bóg w smutku" - czytamy.

"Serdeczne wyrazy współczucia. Trzymajcie się" - dodał Tomasz Lis. "Współczujemy Wam bardzo. Cała moja rodzina śle ciepłe myśli. Ściskamy najmocniej" - zapewniał dziennikarz TVN24 Igor Sokołowski.

Pracownik medium został pożegnany przez Monikę Olejnik. "Kiedy widzę emocje, wyniki oglądalności i nasze sukcesy - wiem, że za cyframi stoją ludzie! [...] Od lat w wywiadach powtarzam - jestem pod wrażeniem dziennikarzy TVN24, często ryzykują, żeby pokazać Państwu prawdę" - wspominała, odnosząc się do pracy Rafała Poniatowskiego, który między innymi prezentował opinii publicznej relacje z majdanu w Kijowie.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Twitter/TVN24]

Tagi: TVN24 TVN
Powiązane