wtv.pl
Rafał Poniatowski

Katie Phillips - Pixabay

Rodzina w poruszający sposób pożegnała Rafała Poniatowskiego

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Nie żyje Rafał Poniatowski. Popularny reporter TVN24 zmarł w wieku 48 lat. Niezwykle przykre informacje wywołały reakcje przedstawicieli branży mediów, wielkiego świata polityki oraz świata show-biznesu. Poruszające pożegnanie umieściła także rodzina prezentera. "Nie wiemy jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi" - czytamy.

Rafał Poniatowski pracował w TVN24 niemal od samego początku. Od 20 lat opisywał najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Reporter w 2018 roku ujawnił, iż zmaga się z nowotworem. Pierwsze rokowania nie dawały szans na przyszłość.

Ostatecznie, w wyniku ciężkiej walki i profesjonalnej opieki medycznej, udało się zahamować rozwój choroby. Jak sam opisywał, podczas ostatniej kontroli jego stan zdrowia określono jako "nadzwyczajny". - Lekarze onkolodzy twierdzą, że jestem przykładem na to, że medycyna nie zna odpowiedzi na wiele pytań - wskazywał w dawnym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Nie żyje Rafał Poniatowski. Reportera pożegnała pogrążona w żałobie rodzina

W społecznościowym medium, za pośrednictwem konta Rafała Poniatowskiego, specjalne pożegananie zamieściła jego rodzina. "Kochamy Cię na zawsze. Nie wiemy, jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi. Do zobaczenia. Justyna, Oliwia i Krystian" - czytamy w poruszającym wpisie.

Publikacja wywołała reakcję między innymi prezydentki Gdańska - Aleksandry Dulkiewicz. "Wspaniały, profesjonalny dziennikarz. Nigdy nie zapomnę jego relacji ze Smoleńska w 2010. Niech odpoczywa w pokoju niebiańskim, a Was Jego bliskich ukoi dobry Pan Bóg w smutku" - czytamy.

Syn Krzysztofa Krawczyka

Pierwsza żona Krawczyka o jego synu: Trzeba pomóc temu dziecku

CZYTAJ DALEJ

"Serdeczne wyrazy współczucia. Trzymajcie się" - dodał Tomasz Lis. "Współczujemy Wam bardzo. Cała moja rodzina śle ciepłe myśli. Ściskamy najmocniej" - zapewniał dziennikarz TVN24 Igor Sokołowski.

Pracownik medium został pożegnany przez Monikę Olejnik. "Kiedy widzę emocje, wyniki oglądalności i nasze sukcesy - wiem, że za cyframi stoją ludzie! [...] Od lat w wywiadach powtarzam - jestem pod wrażeniem dziennikarzy TVN24, często ryzykują, żeby pokazać Państwu prawdę" - wspominała, odnosząc się do pracy Rafała Poniatowskiego, który między innymi prezentował opinii publicznej relacje z majdanu w Kijowie.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Twitter/TVN24]

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >