wtv.pl > Polska > Nagranie z Mielna podbija internet. Doszczętnie pijana para uprawiała seks przy dziesiątkach turystów
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 14.06.2022 02:02

Nagranie z Mielna podbija internet. Doszczętnie pijana para uprawiała seks przy dziesiątkach turystów

mielno 2 (1)
Twitter/@RobAugustos72

Choć turyści z nadmorskich kurortów przywykli do oglądania osobliwych scen, zdarzenie z plaży w Mielnie zaskoczyło nawet stałych bywalców. Nagranie z miłosnego aktu dwojga wczasowiczów staje się absolutnym hitem sieci.

Opis zdarzenia pojawił się m.in. na lokalnym facebookowym profilu Spotted. Jeden z internautów zwrócił uwagę na kompletnie pijanego mężczyznę, który uprawiał seks na publicznej plaży.

"Gościu ledwo co szedł" – czytamy na Facebooku. "Wraz ze swoją panienką na pewno zażywali substancje, o których nie trzeba pisać".

Pijacka miłość w Mielnie. "Ledwo stał"

Na obiegającym sieć nagraniu widać wyraźnie, że na plaży przebywało wówczas przynajmniej kilkadziesiąt osób. Całość odbywała się na oczach turystów, w tym dzieci.

Kilka osób próbowało przeszkodzić kompletnie pijanej parze. Po chwili, kręcący głowami i wyraźnie zniesmaczeni, wracali jednak na miejsce.

Leżący na partnerce mężczyzna podniósł się dopiero, gdy przy pomocy klapka przegonił go kolejny z turystów. Zataczając się, przeszedł kilka kroków, pozostawiając partnerkę na miejscu.

Sprawę opisał też koszaliński "Super Express". Tabloid przytoczył słowa świadków publicznego seksu w Mielnie.

Część komentujących zwracała uwagę, że o sprawie informowała policję, i gratulowała panu w żółtej bluzie, który przegonił kochanków.

"Patologia, jak psy jakieś" – ocenił kolejny z obserwatorów, sugerując, że podobny pomysł być może wypaliłby pod osłoną nocy, w jakimś ustronnym miejscu plaży.

Nie brakowało też takich, którzy zwracali uwagę na mocno imprezowy charakter Mielna. "Trochę wyrozumiałości" – apelowali.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl, Twitter, se.pl Zdjęcie główne: Twitter/@RobAugustos72

Tagi: Mielno
Powiązane