wtv.pl > Polska > Policja znalazła ciało. Tragiczny finał poszukiwań 21-latka
Maria Glinka
Maria Glinka 14.06.2022 02:02

Policja znalazła ciało. Tragiczny finał poszukiwań 21-latka

Kujawsko-Pomorskie
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: EAST NEWS

Policja zakończyła akcję w woj. kujawsko-pomorskim. Funkcjonariusze odnaleźli 21-latka, który był poszukiwany od tygodnia. Ciało młodego mężczyzny wyłowili z pobliskiego jeziora.

Policja na tropie zaginionego 21-latka

Policja rozpoczęła poszukiwania 21-letniego Mariusza w ubiegłym tygodniu. Młody mężczyzna był widziany po raz ostatni w piątek 13 sierpnia. Od tamtego momentu rodzina i znajomi nie mieli z nim żadnego kontaktu.

21-latek - mieszkaniec miejscowości Brzyskorzystew (woj. kujawsko-pomorskie), zostawił portfel, w którym były dokumenty i opuścił mieszkanie. Od chwili zniknięcia jego telefon nie odpowiadał.

Nie tylko policja przystąpiła do natychmiastowego działania. W akcję zaangażowali się również okoliczni mieszkańcy. 

W toku śledztwa funkcjonariusze dotarli do jednego ze świadków, który twierdził, że 21-latek zgłosił się do niego z prośbą o nocleg w nocy z piątku na sobotę.

Policja dokładała wszelkich starań, aby odnaleźć zaginionego. Służby sprawdzały zarówno obszary zurbanizowane, jak i tereny uprawne, zalesione czy ogródki działkowe.

Policja odnalazła ciało młodego mężczyzny

Finał poszukiwań okazał się tragiczny. W czwartek około godz. 15:00 policja znalazła ciało 21-latka w cieku wodnym, który łączy jeziora Wąsoskie i Żędowskie.

Śledztwo w tej sprawie nadal trwa. - Ciało zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji zwłok, która wyjaśni, jak była bezpośrednia przyczyna śmierci 21-latka - poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV