wtv.pl > Polska > W Lesie Kabackim znaleziono ciało 23-letniej kobiety. Była poszukiwaną z Gocławia
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:48

W Lesie Kabackim znaleziono ciało 23-letniej kobiety. Była poszukiwaną z Gocławia

las kabacki
(zdjęcie ilustracyjne) MARCIN SMULCZYNSKI/East News

W stołecznym Lesie Kabackim w piątek po południu odnaleziono zwłoki młodej kobiety. Według ustaleń śledczych to 23-letnia Karolina z Gocławia, która była poszukiwana od 18 maja.

Zgłoszenie o ciele odnalezionym w Lesie Kabackim trafiło do warszawskiej policji o godzinie 16:34. Na miejsce wezwano służby, które prowadziły czynności pod nadzorem prokuratury.

Potwierdzono, że zwłoki zauważone przed jednego z przechadzających się lasem mężczyzn należą do młodej kobiety.

W Lesie Kabackim odnaleziono zwłoki Karoliny z Gocławia

Po godzinie ustalono, że zmarłą jest Karolina z Gocławia, 23-latka poszukiwana przez funkcjonariuszy od minionego wtorku.

18 maja młoda dziewczyna opuściła swoje mieszkanie na warszawskim osiedlu. Pochodząca z Podlasia Karolina studiowała zaocznie w stolicy.

Portal Gazeta.pl przypomina, że dzień przed swym zaginięciem 23-latka rozmawiała przez telefon z matką. Zapowiedziała wówczas przyjazd w rodzinne strony.

Według relacji współlokatorów Karoliny zostawiła w mieszkaniu telefon i wszystkie swoje rzeczy. Nie wyjawiła, dokąd idzie ani co zamierza robić.

Zachowanie młodej kobiety mogło wydawać się o tyle podejrzane, że nigdy wcześniej nie ruszała się z domu bez wspomnianego telefonu.

Choć przy ciele Karoliny nie znaleziono dowodu osobistego, na miejscu zauważono kartę miejską dziewczyny. Identyfikację zwłok przeprowadzili przewiezieni do Lasu Kabackiego bliscy 23-latki, podaje tvn24.pl.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Gazeta.pl | tvn24.pl