wtv.pl > Gwiazdy > Robert Janowski zakpił z Tadeusza Rydzyka. "Stary, gruby kawaler w sukience"
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 09:18

Robert Janowski zakpił z Tadeusza Rydzyka. "Stary, gruby kawaler w sukience"

robert janowski
TRICOLORS/East News

Od czasu odejścia z TVP Robert Janowski nie stroni od ostrych słów kierowanych pod adresem telewizji publicznej. Tym razem były prowadzący "Jaka to melodia" podzielił się zdjęciem, za pomocą którego zakpił z ulubionego zakonnika Prawa i Sprawiedliwości.

Przez przeszło 20 lat Robert Janowski prowadził na antenie Telewizji Polskiej program, który popularnością ustępował jedynie kultowej "Familiadzie", której twarzą pozostaje Karol Strasburger (na zdjęciu powyżej).

Po odejściu z TVP były prowadzący "Jaka to melodia" nie szczędzi małych uszczypliwości byłemu pracodawcy i kolegom z redakcji.

Szerokim echem odbił się choćby wpis, w którym Janowski otwarcie wsparł WOŚP, krytykując przy tym telewizję Jacka Kurskiego. "Nigdy, przenigdy nie dygałem przed kolejnym, nowym szefem w rytm nie swojej Melodii" – pisał wówczas.

Robert Janowski kpi z Tadeusza Rydzyka

Tym razem aktywny w mediach społecznościowych prezenter opublikował zdjęcie z gry w "czółko", której oddawał się razem z małżonką. Przy okazji zakpił z ulubionego redemptorysty obozu rządzącego.

"Czółko" to popularna zabawa towarzyska, według której do czoła współgraczy przykleja się kartkę z nazwą postaci, którą ci mają za zadanie odgadnąć za pomocą pytań.

Zabawa odzyskała popularność po słynnej już scenie z "Bękartów wojny" Quentina Tarantino, w której major Gestapo zastanawiał się, czy jest King Kongiem czy też może czarnoskórym niewolnikiem.

Robert Jankowski miał niemały problem z odgadnięciem, że jest Michałem Pirógiem. Sprawy nie ułatwiła podpowiedź, według której miał być "artystą, który wykonuje sztukę nienamacalną".

Jeszcze ciężej miała partnerka byłego gwiazdora TVP, która po pięciu rundach nadal nie znała odpowiedzi.

Sprawy nie rozwiązała podpowiedź, według której małżonka Janowskiego była "starym, grubym kawalerem w sukience, właścicielem luksusowych samochodów".

Nazwisko ojca Tadeusza Rydzyka udało się ustalić dopiero w momencie, gdy okazało się, że owa postać pochodzi z Torunia.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl, Instagram Zdjęcie: TRICOLORS/East News