wtv.pl > Gwiazdy > Rafał Brzozowski prosi o głosy. Dziś będzie śpiewał
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:48

Rafał Brzozowski prosi o głosy. Dziś będzie śpiewał

Dziś występ Rafała Brzozowskiego
East News/Tricolors

Już dziś przed Polską chwila prawdy. W drugiej turze półfinału Eurowizji 2021 wystąpi nasz reprezentant Rafał Brzozowski. W swoich mediach społecznościowych wokalista gorąco zachęca do oddawania na niego swoich głosów.

Czy Rafał Brzozowski powtórzy sukces Ich Troje i Edyty Górniak? A może ten sukces przebije?

Dzień Rafała Brzozowskiego

Na ten moment czekali niewątpliwie wszyscy polscy fani Eurowizji. Już dziś o 21.00 odbędzie się drugi półfinał konkursu, w którym usłyszeć będziemy mogli polskiego reprezentanta, Rafała Brzozowskiego.

Artysta wykona utwór "The Ride", który przyjęty został z dość mieszanymi opiniami części krytyków i fanów. Oczywiście wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że w Eurowizji nie chodzi jedynie o samą piosenkę, ale również scenografię, taniec, jednym słowem - show.

Czy Rafał Brzozowski odniesie sukces? Przekonamy się już dzisiejszej nocy, tymczasem sam artysta zachęca w swoich mediach społecznościowych do oddawania na niego głosów. Piosenkarz zaznaczył, że mogą to robić jedynie osoby mieszkające poza granicą Polski.

Jak pewnie wiecie, fani w kraju nie mogą oddawać głosów na swojego reprezentanta, ale osoby przebywające poza granicami – jak najbardziej - zapewnił wokalista - Dlatego, jeśli możecie – głosujcie! Pamiętajcie – nr 6! - przypomniał.

Życzenia powodzenia płyną z Polski i ze świata

Trzymajcie kciuki! To będzie występ na 6! - przekonuje Rafał Brzozowski na swoim Instagramie, nawiązując do numeru, który należy wysłać w wiadomości SMS, chcąc oddać na niego głos.

Z zamieszczonej przez piosenkarza grafiki dowiedzieć możemy się na jaki numer telefonu i o jakiej konkretnie treści SMS należy wysłać z poszczególnych krajów. Przykładowo, w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się obecnie najwięcej naszych rodaków, jest to numer 09015 22 52 06, a nakazana treść wiadomości to 6 22 52 06.

Wyrazy serdeczności i życzenia powodzenia oraz zachęty do głosowania płyną od wielu artystów zarówno z Polski jak i zza granicy. Do wsparcia Rafała Brzozowskiego zachęcała m.in. Roksana Węgiel. Zapewnienie o trzymaniu kciuków w jednym z komentarzy zamieścili również bracia Golec.

Rafał, trzymamy mocno kciuki Dajcie czasu Pozdrawiamy serdecznie, Hej!! - napisali.

Życzenia złożył Rafałowi Brzozowskiemu również jego konkurent w boju o pierwsze miejsce na Eurowizji 2021, Jendrik Sigwart, który z piosenką "I Don't Feel Hate" reprezentować będzie Niemcy.

Życzę ci wszystkiego najlepszego! - napisał artysta.

Nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością czekać na wieczorny występ Rafała Brzozowskiego.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com

Powiązane