wtv.pl > TV > Polsat zapowiada nowy program. Co z "Nasz nowy dom"?
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:48

Polsat zapowiada nowy program. Co z "Nasz nowy dom"?

Nasz nowy dom
TRICOLORS/East News

"Nasz nowy dom" po emisji 16. sezonu ostatniecznie zniknie z anteny telewizji Polsat? Stacja wydała zaskakujący komunikat. Na miejsce programu zmieniającego życia najbiedniejszych rodzin wkroczy nowy, niespodziewany format "Wolni od długów". Projekt ruszy już od 27 maja w czwartek o godz. 20:05. Na oficjalnej stronie programu "Nasz nowy dom" widnieje zaskakujący komunikat. Stacja wskazała, że na miejsce projektu Katarzyny Dowbor wejdzie nowy format. "Od lat Telewizja Polsat pomaga najbardziej potrzebującym i kontynuuje swoją misję" - zapewniają autorzy oświadczenia.

Warto podkreślić, że jedną z twarzy nowej inicjatywy będzie Piotr Ikonowicz - były kandydat Lewicy na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich.

Co dalej z programem "Nasz nowy dom"? Media piszą o zakończeniu projektu

Widzowie już od 27 maja będą śledzić losy ludzi, którzy wpadli w spiralę długów. Prowadzącą "Wolni od długów" będzie aktorka Anna Guzik. Pierwsze materiały możemy obejrzeć przedpremierowo w serwisie IPLA.

Jak podają autorzy komunikatu, Katarzyna Dowbor Polakom kojarzy się przede wszystkim z wielką szansą na nowy start w życiu. "Wolni od długów" mają stanowić swego rodzaju kontynuację w niesieniu pomocy ubogim i potrzebującym.

Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom - komentuje Anna Guzik. - Opowiadamy prawdziwe, [...] bardzo dramatyczne historie Polaków - dodaje, wskazując, że problemy finansowe i spirala długów często nie są winą indywidualnych wyborów.

Rolą aktorki i jej sztabu ekspertów będzie wyprowadzenie bohaterów "Wolni od długów" właśnie z tytułowych problemów z zadłużeniem.

Katarzyna Dowbor na ten moment nie odniosła się do oświadczenia Polsatu. Nie podano też nowych godzin emisji "Nasz nowy dom". Skierowaliśmy wiadomość do rzecznika prasowego komercyjnej stacji z prośbą o doprecyzowanie, czy mamy do czynienia z zakończeniem jednego z najpopularniejszych projektów na rynku mediów.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Polsat]

Powiązane