wtv.pl
Ojciec optyka z Sosnowca zabrał głos w sprawie morderstwa dokonanego przez syna

KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Ojciec zabójcy Sebastiana wyjawił poruszające szczegóły na temat optyka

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Kiedy Polska dowiedziała się, że optyk z Sosnowca stoi za zabójstwem 11-letniego Sebastiana z Katowic, trudno było pogodzić się z faktem, że tacy ludzie żyją wśród nas. Ojciec mordercy postanowił podzielić się szczerym wyznaniem z dziennikarzami „Uwaga! TVN”. W czasie rozmowy padły bardzo poruszające słowa.

Na jaw wyszło, że optyk z Sosnowca miał z ojcem od dawna konflikt. Mężczyzna postanowił wyjaśnić zakulisowe relacje w rodzinie.

Zbrodnia, jakiej dokonał Tomasz M., na co dzień będący optykiem, jest niewyobrażalna. Niemal od razu przekazano wiadomości, że 11-letni Sebastian to nie jedyna ofiara mężczyzny.

Co działo się w prywatnym życiu optyka z Sosnowca, który posunął się do tak makabrycznego czynu? Ojciec Tomasza M. opowiedział, kiedy przestał mieć kontakt z synem.

Wcześniej to brat sosnowskiego optyka skomentował kontrowersje

Na łamach „Faktu” głos zabrał Daniel M., brat optyka odpowiedzialnego za śmierć 11-letniego Sebastiana z pobliskich Katowic. Mężczyzna nie ukrywał, że nie chce znać swojego brata.

Andrzej Duda

Andrzej Duda podpisał ustawę dot. ratyfikacji Funduszu Odbudowy

CZYTAJ DALEJ

Już wcześniej wyrażał taką opinię, kiedy dowiedział się w 2008 roku, że autorem dramatu 9-letniego ówcześnie Dawidka, któremu kazał się rozebrać i robił zdjęcia.

Do „Faktu” napisała również była żona Tomasza M. Kobieta postanowiła ustosunkować się do pytań o to, dlaczego nie porzuciła swojego partnera (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<). Wskazywała ona, że nie wiedziała co zrobił ojciec jej dziecka.

„Uwaga! TVN” rozmawiała z ojcem Tomasza M.

O zbrodni dokonanej przez optyka z Sosnowca mówi cała Polska. Wiele ludzi zastanawia się również, kim są rodzice zbrodniarza. Ojciec Tomasz M. postanowił porozmawiać z dziennikarzami „Uwaga! TVN”.

W czasie reportażu na temat osoby zabójcy 11-letniego Sebastiana pojawiła się również znacząca wypowiedź jego ojca. — Nie wiem, czy powinienem go jeszcze nazywać swoim synem. Wyrzekać się własnego syna, nawet w takiej sytuacji to bardzo trudne — szczerze wyznał ojciec optyka z Sosnowca.

Mężczyźni nie rozmawiają ze sobą od lat. Poszło o pieniądze

W czasie komentowania prywatnych relacji rodzinnych ojciec mordercy 11-letniego dziecka wyznał, że nie ma kontaktu z synem. Problemy z ich relacją rozpoczęły się, kiedy Tomasz M. miał przejąć salon optyczny swojego ojca.

Miało to miejsce w 2013 roku. Tomasz M. nie chciał być optykiem prowadzącym salon razem ze swoim ojcem. Przejął go w całości. — Mnie skrzywdził dla pieniędzy. Dlaczego skrzywdził te dzieci? Nie potrafię tego określić — gorzko skwitował mężczyzna w rozmowie z „Uwagą! TVN”.

To jednak nie koniec zaskakujących wyznań ojca optyka z Sosnowca. Mężczyzna wyznał, że nie ma wątpliwości, że jego syn ma dwa oblicza. Jak sam stwierdził: Tomasz M. potrafił być zwyczajnie nieobliczalny.

Na co dzień to pracowity, normalny, niegłupi człowiek, ale wstępowało w niego drugie oblicze, drugie ja — relacjonował mężczyzna.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Uwaga! TVN / Fakt

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >