wtv.pl
Nergal wyraził krytykę wobec TVP, PiS oraz Tomasza Kammela

MARCIN GADOMSKI/East News

„Nergal” skrytykował PiS, TVP oraz Tomasza Kammela

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Po raz kolejny Adam Nergal Darski udowadnia, że nie darzy TVP oraz PiS sympatią. W czasie swojego wywiadu u braci Sekielskich postanowił wyrazić również niezbyt pochlebne słowa na temat Tomasza Kammela. Ostatnio dziennikarz zasłynął dość specyficznym komplementem na temat cudu życia w rodzinie Jacka Kurskiego. Co dokładnie powiedział lider Behemota?

Stwierdzenie, że TVP nie ma u Adama Nergala Darskiego dobrej opinii, nie jest tajemnicą. Podobnie w przypadku partii rządzącej.

Jego najnowsze słowa nie przysporzą mu wśród decydentów w TVP sympatii. Dodatkowo Nergal postanowił w niewybrednych słowach skomentować Tomasza Kammela i wskazać, dlaczego on jest w lepszej sytuacji i nie boi się „odcięcia” przez władzę.

Nie tylko krytyka TVP: mocne słowa Adama Nergala Darskiego na temat PiS

Wszystko wskazuje na to, że wypowiedź Nergala może odbić się szerokim echem i to nie tylko w kręgu osób związanych z TVP czy Prawem i Sprawiedliwością.

Nie ulega wątpliwości, że słowa muzyka nie należą do dyplomatycznych. W rozmowie przeprowadzonej przez braci Sekielskich potwierdził on, że nie ma zamiaru wkroczyć na zachowawczą ścieżkę.

Andrzej Duda

Andrzej Duda podpisał ustawę dot. ratyfikacji Funduszu Odbudowy

CZYTAJ DALEJ

Spore zdziwienie mogą budzić jego słowa na temat polityków zasilających szeregi PiS. Okazuje się bowiem, że lider Behemota ma z nimi dość spory problem wizualny.

— Chłopcy o ziemniaczanej urodzie. Ci rządzą Polską. Taka kartoflana, nalana morda, najczęściej czerwona. Ja mam estetyczny problem z PiS-em, bo oni są przerażający. Oni mnie odpychają — szczerze wyznał Adam Nergal Darski.

Dodał jednocześnie, w odniesieniu do wyglądu polityków partii rządzącej, że w przypadku istnienia definicji zła, to właśnie oni idealnie się w nią wpasowują.

Niezależność powodem szczerości Nergala?

W czasie rozmowy na internetowym kanale braci Sekielskich Nergal postanowił wbić przysłowiową szpilkę Tomaszowi Kammelowi. Jest bezpośrednio związana z niedawnymi słowami dziennikarza TVP na temat cudu życia w rodzinie Jacka Kurskiego i jego drugiej żony.

Adam Nergal Darski stwierdził, że dzięki temu, że jest niezależny z racji swojej światowej kariery, zupełnie oderwanej od rodzimego podwórka, nie musi „być na pasku reżimu”. Właśnie w tym momencie dostało się Tomaszowi Kammelowi, którego zachowanie w czasie wielkanocnego koncertu TVP zostało dobitnie porównane.

Lider Behemota wprost stwierdził, że władza może go „zbanować”. — [...] to mojej sytuacji nie zmieni. [...] Być może gdybym się nazywał Kammel i robił l***ę telewizji publicznej, to rzeczywiście trząsłbym d**ą o swoje kredyty i kontakty — skwitował Nergal.

Nie będzie zaskoczeniem i nadużyciem stwierdzenie, że Nergal raczej nie ma szans na pojawienie się na antenie TVP w roli gościa. Nie chodzi jednak o jego słowa u braci Sekielskich, ale o jego działalność artystyczną i krytykę Kościoła.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Radio Zet

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >