wtv.pl
Meghan Markle zaliczyła wpadkę?

East News/Imago Stock and People/Paul Marriott Photography

Odnaleziono stare zdjęcie, gdzie Meghan Markle pozuje z gazetą z Kate Middletone na okładce. Ponoć nie widziała nic o rodzinie królewskiej

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Internauci dotarli do fotografii Meghan Markle, która zaprzeczać ma jej słowom o tym, że zanim poznała księcia Harrego nie interesowała się brytyjską rodziną królewską. Na zdjęciu widzimy Markle pozującą z magazynem z księżną Kate na okładce.

Czy możliwym jest, by Meghan Markle kłamała podczas wywiadu u Opry Winfrey?

Zaskakujące zdjęcie Meghan Markle

Po tym jak do wiadomości publicznej przedostały się informacje dotyczące konfliktu księcia Harrego i Meghan Markle z resztą rodziny królewskiej, wciąż na jaw wypływają kolejne kontrowersyjne doniesienia.

Istny wybuch nastąpił w czasie, gdy para udzieliła wywiadu Oprze Winfrey, w którym zwierzyła się z tego, jak źle miała rzekomo zostać przyjęta w rodzinie królewskiej świeżo upieczona księżna Sussexu.

Mówiono wówczas o wykluczaniu, upokarzaniu, a nawet rasizmie wśród mieszkańców Buckinhgam Palace. Nie wszyscy jednak uwierzyli w słowa księcia Harrego i Meghan Markle. Zdaniem wielu, księżna zmanipulowała swojego małżonka, wskutek czego monarcha zerwać miał więzi rodzinne, jakie łączyły go przez lata.

Jednym z dowodów miałoby być odnalezienie przez internautów pewnej ciekawej fotografii, która zaprzeczać miałaby niektórym ze słów wypowiedzianych przez Markle podczas wywiadu u Opry.

Przypadek?

Meghan Markle stwierdziła podczas rozmowy z amerykańską dziennikarką, że zanim w 2016 r. poznała Harrego, nie interesowała się tematyką brytyjskiej rodziny królewskiej. Amerykanie, jej zdaniem, nie przywiązują do takich rzeczy zbyt dużej wagi.

Archiwalne zdjęcie z 2014 r., do którego dotarli internauci, zdaniem wielu, może przeczyć jej słowom. Widzimy na nim Meghan pozującą z kolorowym magazynem. Na okładce znajduje się Kate Middleton, małżonka księcia Williama.Część internautów nie ma wątpliwości, ich zdaniem Meghan Markle w wyrachowany sposób zaplanowała swoje działania w rodzinie królewskiej. Inni zwracają uwagę na to, że pozowanie z gazetą nie musi o niczym świadczyć, bo kobieta nie musiała nawet mieć świadomości tego, kto znajduje się na jej okładce.

Pojawiły się jednak doniesienia, że jeszcze w 2014 r. na blogu Meghan pojawił się wpis, w którym sugerowała, że chciałaby spróbować życia jako księżniczka. Powoływać się miała w swoim poście właśnie na księżną Cambridge.

Książę Harry i księżna Meghan zrezygnowali z przywilejów rodziny królewskiej i opuścili Wielką Brytanię, zamieszkując w Stanach Zjednoczonych, gdzie podjąć mają swoją własną działalność zarobkową.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Pudelek.pl, Instagram.com, Vogue.pl