wtv.pl > Gwiazdy > TVP szykuje koncert w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:49

TVP szykuje koncert w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi

Krzysztof Krawczyk
TRICOLORS/East News

TVP planuje oddać hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Media już spekulują na temat zaskakujących zabiegów technicznych, które urozmaicą przedsięwzięcie. Według doniesień publiczny nadawca przedstawi na scenie hologram zmarłego. O nowych możliwościach technologicznych oraz pracach nad wydarzeniem poinformowali dziennikarze "Faktu".

TVP już wydało oficjalny komunikat w sprawie widowiska muzycznego zatytułowanego "Pamiętam Ciebie z tamtych lat". Już w tę niedzielę, 30 maja możemy spodziewać się nie tylko występu największych gwiazd, ale także niesamowitej oprawy scenicznej oraz zastosowania najnowszych technologii.

Według dziennikarzy "Faktu" w trakcie wydarzenia widzom ukaże się hologram artysty. Należy jednak zaznaczyć, że Telewizja Polska nie potwierdziła doniesień prasowych. Wszystko wskazuje na to, że autorzy widowiska chcą trzymać widzów w napięciu do ostatniej chwili.

TVP odda hołd Krzysztofowi Krawczykowi

Co więcej, wciąż nie wiadomo, kiedy będziemy mogli dostrzec hologram Krawczyka. TVP podzieliło koncert na dwie części. Wszystko będzie emitowane na kanale pierwszym Telewizji Polski. Pierwsza część wystartuje już o godzinie 20:15. Druga zaś ruszy dopiero o 21:20.

W komunikacie zapewniono jednak o wykorzystaniu nowoczesnych efektów wizualnych oraz technicznych. Padło także częściowe odniesienie się do doniesień "Faktu". "Dzięki nowoczesnym efektom wizualnym i technicznym, na scenie zaśpiewają wykonawcy w duecie z Artystą" - czytamy.

Co więcej, na scenie przedstawione zostaną materiały filmowe z prywatnych archiwów Krzysztofa Krawczyka. Wyemitowane zostaną wspomnienia rodziny i przyjaciół.

Widowisko odbędzie się w Opolu na deskach Amfiteatru Tysiąclecia. Możemy spodziewać się takich hitów jak "Parostatek", "Mój przyjacielu", "Bo jesteś Ty", czy też "To, co dał nam świat".

"Obdarzony barytonowym głosem i charyzmatyczną osobowością Krzysztof Krawczyk po brzegi wypełniał sale koncertowe" - czytamy w komunikacie Telewizji Polskiej.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [TVP]