wtv.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Czy „Nasz nowy dom” zniknie z anteny Polsatu? Program bijący rekordy popularności może mieć pewne problemy. Wiadomo, że w najbliższym czasie zastąpi go całkowicie nowy format z prowadzącą go Anną Guzik. Ujawniono również kulisy, które mogą rzutować na decyzję o przyszłości „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor zapowiedziała już, jakie zmiany nastąpią w najbliższym czasie. Nowy program poświęcony będzie dłużnikom.

„Nasz nowy dom” zniknie z anteny Polsatu? Zastąpi go nowy program

„Nasz nowy dom” to jeden ze złotych strzałów Polsatu. Programem emocjonują się widzowie z całej Polski, a zgłoszeń chętnych do wyremontowania ich domu przybywa. Mimo tego wiadomo, że w najbliższym czasie zastąpi go inny format z prowadzącą Anną Guzik.

Mimo tego, że wciąż trwa wiosna, najnowszy sezon „Nasz nowy dom” już się zakończył, a od nowego tygodnia telewizja emitować będzie „Wolnych od długów”. Zapowiedziano, że będzie on prezentował również losy osób ubogich i w ten sposób nawiązywał do swojego poprzednika.

- Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom - mówiła Anna Guzik.

Nasz nowy dom

Polsat zapowiada nowy program. Co z "Nasz nowy dom"?

CZYTAJ DALEJ

Format ma skupiać się na osobach, które wpadły w spiralę długów i nie potrafią z niej wyjść. Skupiać ma się przede wszystkim na losach osób biednych lub znajdujących się w dramatycznej sytuacji, by widzowie mogli doświadczyć przykrych historii z dobrym zakończeniem.


Kulisy „Nasz nowy dom”: ludzka zawiść i problemy

Od 2013 roku „Nasz nowy dom” zdobywał serca kolejnych widzów, którzy mogli podziwiać niesamowite metamorfozy polskich nieruchomości. By wziąć udział w programie spełnić trzeba było wiele warunków.

Już sam ten fakt sprawiał, że wokół produkcji narosło wiele mitów - w jaki sposób dobierane są osoby do remontu i skoro sąsiad został wybrany, to czemu nie ja? Producentka Olga Toporowska w programie „Mistrzowie Drugiego Planu” opowiedziała, że nie był to jedyny problem.

Bardzo często po dokonaniu decyzji dotyczącej remontu i poinformowaniu o nim zainteresowanego, do redakcji spływały maile z informacjami o tym, że dana osoba nie zasłużyła na remont i że jest inna rodzina, która potrzebuje go o wiele bardziej.

Wątpliwości budziła również kwestia mebli. Katarzyna Dowbor ujawniła, że nie wyrzuca wartościowych mebli oraz tych, które właściciele chcą zostawić. Czasem również oddaje się je tym, którzy ich potrzebują, a do wyrzucenia idą jedynie popsute lub zapleśniałe.

Czy właśnie te wątpliwości sprawiły, że „Nasz nowy dom” zniknął przedwcześnie z anteny? Pytanie również, czy wróci?

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [teleshow.wp.pl]

Anna DymarczykAutor

Redaktorka WTV. Studentka historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są jej kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TV

Pokaz absurdalnych pasków w TVP Info. "Klęska" i "(d)efekt Tuska"

Czytaj więcej >

TV

Zdaniem dziennikarza TVP3 Opole wegetarianizm prowadzi do homoseksualizmu. Skandaliczny wpis obiega sieć

Czytaj więcej >
Tusk w TVP Info

TV

TVP komentowało wystąpienie Donalda Tuska w Płońsku. Seria krytycznych pasków

Czytaj więcej >

TV

TVN w starciu z Radiem Maryja. "Sąd prawomocnie oddalił powództwo"

Czytaj więcej >
Maciej Stuhr

TV

W programie TVP skomentowano słowa Macieja Stuhra o Polakach: "Jojczenie dwunasto-trzynastolatki, takiej gimnazjalistki"

Czytaj więcej >
Monika Olejnik i Jarosław Kaczyński

TV

Monika Olejnik zdradziła o co zapytałaby Jarosława Kaczyńskiego, gdyby miała okazję rozmowy z wicepremierem. Intrygujące spostrzeżenie dziennikarki

Czytaj więcej >