wtv.pl > Gwiazdy > Menedżer Krawczyka odpowiada na materiał "Uwagi! TVN"
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:47

Menedżer Krawczyka odpowiada na materiał "Uwagi! TVN"

TVN
"Uwaga! TVN"/12.05.21/Screen z programu

Menedżer Krzysztofa Krawczyka - Andrzej Kosmala postanowił odnieść się do materiału TVN-u o synu muzyka - Igorze. Najbliższy współpracownik zmarłego wydał krótki komunikat w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Facebooka odwołał się do słynnych słów Marka Twaina.

  • "Uwaga! TVN" przed śmiercią Krawczyka przygotowała materiał o jego synu - Igorze. Ciężka, wielomiesięczna praca została przedstawiona opinii publicznej dopiero po śmierci gwiazdora

  • Przedstawiono historię 47-letniego Igora Krawczyka, który przez wzgląd na ciężką niepełnosprawność, a konkretnie padaczkę pourazową, żyje z renty, która wynosi 1000 złotych. Mężczyzna jest na granicy bezdomności

  • Igor żyje w kamienicy, w lokum odziedziczonym po dziadkach. Wraz z nim mieszkają przemocowi lokatorzy, którzy codziennie organizują w domu imprezy. Chory całe dnie spędza na ulicy, by unikać stryja i jego syna

  • Menedżer Krawczyka zarzuca TVN-owi kłamstwa. Wydał krótkie oświadczenia w sprawie materiału "Uwagi! TVN"

"Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie Ziemię" - czytamy. Wszystko wskazuje na to, że Kosmala zarzuca TVN-owi przedstawienie doniesień bez skonsultowania się z rodziną muzyka. Należy jednak podkreślić, że reporterzy wraz z Igorem próbowali kilkukrotnie dodzwonić się do Ewy Krawczyk, jednak bezskutecznie.

Komunikat Andrzeja Kosmali wywołał blisko 300 reakcji i lawinę pytań ze strony zaniepokojonych internautów. Menedżer Krawczyka postanowił w ostrych słowach uzupełnić swoją wypowiedź, wprost oskarżając TVN o kłamstwo.

Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie Ziemię Mark Twain

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Czwartek, 13 maja 2021

Menedżer Krawczyka o "kłamliwej akcji TVN": To wszystko, co mam do powiedzenia

"To tak na marginesie kłamliwej akcji TVN i Faktu! To wszystko co mam do powiedzenia" - czytamy w krótkiej deklaracji. W wyniku całego zamieszanie opinia publiczna podzieliła się na pół. Część deklaruje, że to nie jest czas na mieszanie się w życie prywatne rodziny Krawczyków. Inni zwracają uwagę na powstanie materiału jeszcze przed śmiercią gwiazdora.

Co ciekawe, jedna z uczestniczek dyskusji zwróciła uwagę na usunięty wpis Andrzeja Kosmali. "Czemu po kilku minutach usunął Pan post, który napisał jakoś tydzień temu? Co w nim jest prawda, a co kłamstwem?" - czytamy.

W dyskusji zwrócono uwagę na zdjęcia, które mają wskazywać na obecność Igora przy trumnie, a także w jednej z pierwszych ław w kościele. "Z tego co pamiętam to Krzysztof mówił, że płaci alimenty na jego syna i opłaca mu mieszkanie" - czytamy.

Poniżej pokazano ujęcie, które ma przedstawiać rzekomo usunięty już wpis menedżera. Należy jednak zaznaczyć, że Kosmala nie zweryfikował wiarygodności publikacji.

"Straciłeś życiową szansę! Twoja wartość polega na tym, co by nie powiedzieć, że jesteś synem wielkiego artysty. I tylko w cieniu jego wielkości możesz się ogrzać. Ale masz opiekunów, którzy z pozornie szlachetnych celów, chcą cię wykorzystać dla swoich nieczystych celów. Szkoda. Ja już nie mam dla ciebie czasu, kiedy wysyłasz do mnie prawników. Twój ojciec nigdy by tego nie uczynił" - brzmi pierwszy fragment posta.

"Zrobiliśmy na prośbę twojego taty przez 2 lata wiele sesji nagraniowych, by cię nauczyć profesjonalnej pracy w studio i zrobiliśmy to pro bono. Jeżeli pan Krzysztof Cywnar tak bardzo wierzy w twój niedoceniony i twój drugi opiekun, Lichtman, to zamiast pyszczyć, niech ci nagrają płytę" - miał dodawać Kosmala.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Facebook/Andrzej Kosmala/Uwaga! TVN]

Powiązane