wtv.pl > Gwiazdy > Marta Kaczyńska opublikowała wymowne zdjęcie. Czy tak teraz wypoczywa?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:48

Marta Kaczyńska opublikowała wymowne zdjęcie. Czy tak teraz wypoczywa?

Marta Kaczyńska podczas lata
East News/Tricolors

Marta Kaczyńska zamieściła na Instagramie fotografię przedstawiającą widok zza samochodowej szyby. Córka byłego prezydenta cieszy się nadchodzącym latem i związaną z nim wspaniałą pogodą.

Widząc fotografię można by pomyśleć, że Marta Kaczyńska przebywa na wakacjach za granicą.

Gdzie jest Marta Kaczyńska?

Na profilu w mediach społecznościowych Marty Kaczyńskiej pojawiło się urokliwe zdjęcie. Widzimy na nim widok zza szyby samochodu, którym najprawdopodobniej podróżowała córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Na fotografii zobaczyć możemy skąpane w słońcu morze o niemal lazurowej barwie. Cień na auto, którym podróżuje Marta Kaczyńska rzucają pobliskie drzewa. Ich pnie, powyginane w finezyjne pozycje sprawiają wrażenie, jakby tańczyły nad rozpalonym akwenem.

Na pierwszy rzut oka pomyśleć można by, że córka byłego prezydenta znajduje się na wakacjach w którymś z zagranicznych kurortów morskich. Okazuje się jednak, że to nasze polskie morze uwieczniła na swym zdjęciu kobieta.

Wykonano je bowiem w Trójmieście, w którym od dawna mieszka Marta Kaczyńska. Podpis, jakim opatrzyła swoje zdjęcie, "Gdynia", wydawać mógłby się mistyfikacją. To jednak prawda, córka małżeństwa Kaczyńskich znajduje się w Polsce.

Mazurska posiadłość czy trójmiejskie krajobrazy?

Choć zaledwie kilka miesięcy temu media obiegła informacja o planowanej przeprowadzce Marty Kaczyńskiej do mazurskiej posiadłości, gdzie zamieszkać miała ostatecznie ze swoim mężem, kobieta wciąż chętnie spędza czas w Trójmieście.

Nadmorskie widoki to oczywiście alternatywa dla znajdującej się pośród pięknych mazurskich lasów posiadłości, do której wprowadzić się miała wraz z dziećmi i mężem Piotrem Zielińskim.

Wg prasowych doniesień, para podjęła decyzję o tym, by zamieszkać razem. Chociaż Marta Kaczyńska wyszła za swojego męża już w 2018 r., małżeństwo przez jakiś czas mieszkało oddzielnie.

Wynikać to miało przede wszystkim z powodu pracy Piotra Zielińskiego, który będąc biznesmenem, musiał spędzać wiele czasu w Warszawie. W stolicy zamieszkać nie chciała jednak córka Lecha Kaczyńskiego.

Wszystko wskazuje na to, że para postanowiła "spotkać się w połowie drogi". Na swój nowy dom wybrała piękną posiadłość na Mazurach. Opinię na jej temat w rozmowie z "Super Expressem" wydał krewny Marty Kaczyńskiej.

- Tu na pewno można odpocząć i się wyciszyć, ukryć przed światem - ocenił Jan Maria Tomaszewski.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com, Se.pl