wtv.pl

(zdjęcie wykadrowane) TRICOLORS/East News

Klaudia Halejcio odwieziona karetką na sygnale do szpitala. Podzieliła się tragiczną historią

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Na Instagramie Klaudii Halejcio pojawił się wpis, który dla wielu osób będzie opisem wywołującym na plecach dreszcz. Aktorka będąca w 9. miesiącu ciąży została przewieziona karetką do szpitala. Każda mama wie, jak wielkim jest to stresem. Nie zabrakło jednak miejsca na to, by pochwalić się pokojem nienarodzonego dziecka.

Na profilu Klaudii Halejcio pojawił się słodko-gorzki post. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami wiadomością na temat nieprzyjemnego zdarzenia.

W ostatnim czasie media społecznościowe Klaudii Halejcio owładnął temat macierzyństwa oraz ciąży. Niestety gwiazda przekonała się, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Wizyta ciężarnej Klaudii Halejcio w szpitalu

Na Instagramie zamieszczony został przez Klaudię Halejcio post. Chociaż fotografia to dla wielu osób synonim szczęścia, dobrobytu oraz zadowolenia, to opis zdradza, że nie jeszcze niedawno sprawy nie miały się tak dobrze.

Na początku czerwca Klaudia Helejcio powitać ma na świecie córeczkę. Już teraz niestety musiała odwiedzić z nią szpital.

Sytuacja była tak poważna, że zdecydowano się na wysłanie do aktorki karetki. Na sygnałach trafiła ona do szpitala na oddział położniczy.

Na szczęście był to fałszywy alarm i Klaudia Halejcio oraz mała Nel mogły wrócić do domu. Z tej okazji aktorka podzieliła się z fanami krótkim opisem sytuacji.

Szpital i stres, a później reklama

Oczywiście gwieździe oraz jej dziecku wszyscy życzą jak najwięcej zdrowia i braku tak stresujących sytuacji, jak przedwczesna wizyta w szpitalu. Niemniej spora część fanów wyraża zdziwienie działaniem Klaudii Halejcio.

Po dzisiejszym zwiastunie zbliżającego się porodu, jazdy na sygnale i zwiedzenia kliniki położniczej nareszcie mogę odsapnąć — napisała aktorka pod zdjęciem mogącym bez problemu być reklamą dziecięcej wyprawki.

Co ciekawe gwiazda nie postanowiła podzielić się z innymi mamami wiadomościami na temat swoich odczuć i szybko przeszła do pochwalenia się wystrojem nienarodzonej jeszcze córeczki.

Miał to być miły akcent na zakończenie trudnego dnia i jak najbardziej patrzenie na gotowy pokoik dziecka jest wielkim ukojeniem, jednak po dramatycznym wyznaniu na temat konieczności opieki medycznej Klaudia Helejcio postanowiła zareklamować sklep z wyposażeniem wnętrz.

Pozostaje mieć nadzieję, że Klaudia Halejcio nie będzie musiała już w stresie odwiedzać szpitala i najbliższa jej wizyta na oddziale położniczym będzie związana z narodzinami Nel. Redakcja WTV życzy dużo zdrowia zarówno dla przyszłej mamy, jak i jej pociechy.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com @klaudiahalejcio / TeleShow Wirtualna Polska

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Grzegorz Hyży komentuje wpis Mai Hyży. "Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Powód śmierci serialowego porucznika Borewicza doprowadza do łez. Nie każdy wiedział, co się stało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o ciężkiej sytuacji z dzieciństwa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sylwia Wysocka, gwiazda polskich seriali, trafiła do szpitala. Została dotkliwie pobita
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner podzieliła się trudnymi wspomnieniami związanymi z chorobą mamy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje rysownik Tomasz Wiater. Współpracował z Tygodnikiem NIE
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]