wtv.pl
Na Instagramie pojawiła się relacja ciężarnej Klaudii Halejcio w związku z jej nagłą wizytą w szpitalu

(zdjęcie wykadrowane) TRICOLORS/East News

Klaudia Halejcio odwieziona karetką na sygnale do szpitala. Podzieliła się tragiczną historią

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Na Instagramie Klaudii Halejcio pojawił się wpis, który dla wielu osób będzie opisem wywołującym na plecach dreszcz. Aktorka będąca w 9. miesiącu ciąży została przewieziona karetką do szpitala. Każda mama wie, jak wielkim jest to stresem. Nie zabrakło jednak miejsca na to, by pochwalić się pokojem nienarodzonego dziecka.

Na profilu Klaudii Halejcio pojawił się słodko-gorzki post. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami wiadomością na temat nieprzyjemnego zdarzenia.

W ostatnim czasie media społecznościowe Klaudii Halejcio owładnął temat macierzyństwa oraz ciąży. Niestety gwiazda przekonała się, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Wizyta ciężarnej Klaudii Halejcio w szpitalu

Na Instagramie zamieszczony został przez Klaudię Halejcio post. Chociaż fotografia to dla wielu osób synonim szczęścia, dobrobytu oraz zadowolenia, to opis zdradza, że nie jeszcze niedawno sprawy nie miały się tak dobrze.

Na początku czerwca Klaudia Helejcio powitać ma na świecie córeczkę. Już teraz niestety musiała odwiedzić z nią szpital.

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański jest ciężko chory. "Pod fasadą kryje się chłopiec na skraju wytrzymałości"

CZYTAJ DALEJ

Sytuacja była tak poważna, że zdecydowano się na wysłanie do aktorki karetki. Na sygnałach trafiła ona do szpitala na oddział położniczy.

Na szczęście był to fałszywy alarm i Klaudia Halejcio oraz mała Nel mogły wrócić do domu. Z tej okazji aktorka podzieliła się z fanami krótkim opisem sytuacji.

Szpital i stres, a później reklama

Oczywiście gwieździe oraz jej dziecku wszyscy życzą jak najwięcej zdrowia i braku tak stresujących sytuacji, jak przedwczesna wizyta w szpitalu. Niemniej spora część fanów wyraża zdziwienie działaniem Klaudii Halejcio.

Po dzisiejszym zwiastunie zbliżającego się porodu, jazdy na sygnale i zwiedzenia kliniki położniczej nareszcie mogę odsapnąć — napisała aktorka pod zdjęciem mogącym bez problemu być reklamą dziecięcej wyprawki.

Co ciekawe gwiazda nie postanowiła podzielić się z innymi mamami wiadomościami na temat swoich odczuć i szybko przeszła do pochwalenia się wystrojem nienarodzonej jeszcze córeczki.

Miał to być miły akcent na zakończenie trudnego dnia i jak najbardziej patrzenie na gotowy pokoik dziecka jest wielkim ukojeniem, jednak po dramatycznym wyznaniu na temat konieczności opieki medycznej Klaudia Helejcio postanowiła zareklamować sklep z wyposażeniem wnętrz.

Pozostaje mieć nadzieję, że Klaudia Halejcio nie będzie musiała już w stresie odwiedzać szpitala i najbliższa jej wizyta na oddziale położniczym będzie związana z narodzinami Nel. Redakcja WTV życzy dużo zdrowia zarówno dla przyszłej mamy, jak i jej pociechy.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com @klaudiahalejcio / TeleShow Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >