wtv.pl
Polsat

TRICOLORS/East News

Karolina Szostak z Polsatu żegna kolegę z pracy. "Nie mogę przestać płakać"

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Dziennikarka Polsatu, Karolina Szostak wczoraj w późnych godzinach wieczornych pożegnała swojego bliskiego współpracownika. Krzysztofa Kuligowskiego jeszcze wczoraj żegnali wszyscy pracownicy medium. Prezenterce sportowej operator był jednak wyjątkowo bliski.

  • Wczoraj telewizja Polsat poinformowała o śmierci Krzysztofa Kuligowskiego. Operator dźwięku pracował w stacji od samego początku, bo od 2000 roku. Do zgonu, jak wynika z wpisu prezenterki doszło w trakcie pracy

  • - Wciąż trudno nam w to uwierzyć, a jeszcze trudniej o tym powiedzieć. Dziś rano, niespodziewanie odszedł od nas nasz przyjaciel - relacjonowała prezenterka telewizyjna w specjalnym wydaniu serwisu informacyjnego

  • Na ten moment wciąż nie podano wiadomości na temat przyczyn śmierci Krzysztofa Kuligowskiego. Nie przekazano także informacji dotyczących planowanej ceremonii pogrzebowej

O śmierci Krzysztofa Kuligowskiego pisaliśmy jeszcze wczoraj. Zasłużony pracownik Polsatu zmarł niespodziewanie w wieku 64 lat.

Współpracownicy opisali go przede wszystkim jako osobę o niesamowitym poczuciu humoru. Zmarłego określano jako sympatycznego, lubiącego ludzi, fantastycznego profesjonalistę.

Dziennikarka Polsatu żegna Kuligowskiego. "Dowiedziałam się najgorszego"

Kuligowski był także przyjacielem Katarzyny Szostak. Dziennikarka sportowa poświęciła zmarłemu specjalny wpis na Instagramie. Jak sama deklaruje, ich przyjaźń zaczęła się blisko 25 lat temu.

"Razem z Robertem Szegdą tworzyli dream team, z którym przemierzałam Polskę. Zawsze będziesz z nami" - opisywała za pośrednictwem społecznościowego medium. Redaktorka opowiedziała, jak dowiedziała się o śmierci Kuligowskiego.

Przypomnijmy, że do zgonu doszło w godzinach porannych 7 maja. "Zobaczyłam karetkę i policję. Chwilę później dowiedziałam się najgorszego" - podała Szostak, po czym dodała " Dołączyłeś do Marka Koberta i Wojtka Kulisza, którzy od pierwszych dni byli ze mną".

Redaktorka Polsatu wspomniała, iż zawsze mogła liczyć na wsparcie i pomoc ze strony zmarłego. "Operator, dźwiękowiec i kierowca wozu satelitarnego vel Prezes" - czytamy w publikacji, która wywołała kilka tysięcy reakcji.

"Nie mogę przestać płakać, bo to nasza historia" - dodała w jednym z komentarzy.

Kim jest dziennikarka Polsatu, Karolina Szostak?

Karolina Szostak prezentuje serwisy dotyczące wiadomości z wielkiego świata sportu tuż po "Wydarzeniach" na antenie Polsat News. W 2000 roku nominowano ją do Telekamery w kategorii "dziennikarz sportowy".

Karierę w komercyjnym medium dziennikarka rozpoczęła na początku obecnego tysiąclecia. Telewizję Polsat, Polsat News oraz Polsat Sport kreuje już od emisji pierwszych programów. W 2017 roku redaktorka wydała książkę poświęconą walce z otyłością.

Tuż po premierze "Mojej spektakularnej metamorfozy" Szostak wydała kolejne publikacje dotyczące zdrowego odżywiania. Mowa o "Moich spektakularnych sokach i koktajlach" oraz o "Moim spektakularnym detoksie".

Jeszcze przed pobiciem zmaskulinizowanego świata sportu dziennikarka doznała poważnego wypadku drogowego. W jego wyniku niezbędne było operowanie krwiaka mózgu oraz skomplikowanych złamań kości czaszki.

Tuż po trepanacji prezenterka przez lata ciężko pracowała z rehabilitantami. Zmagała się bowiem z zezem oraz paraliżem prawej strony ciała. Obecnie dziennikarce Polsatu doskwiera jedynie brak słuchu w lewym uchu.
Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:


Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >