wtv.pl > Gwiazdy > Fatalnie potraktowano Monikę Olejnik i to niewybrednymi słowami
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:48

Fatalnie potraktowano Monikę Olejnik i to niewybrednymi słowami

Monika Olejnik ofiarą hejtu
East News/Piotr Molecki

Monika Olejnik padła ofiarą hejtu, gdy zdecydowała się na złożenie gratulacji na Facebooku Robertowi Lewandowskiemu z okazji pobicia przez niego rekordu Gerarda Mullera. Internauci byli dla niej bezlitośni.

Monika Olejnik była z pewnością zdziwiona reakcją internautów.

Hejt na Monikę Olejnik

Mówi się, że sukcesy Polaków w sporcie skutecznie łączą nasz naród i sprawiają, że jednoczymy się, by wspólnie cieszyć się ze zwycięstw naszych rodaków. Okazuje się jednak, że bywa zupełnie inaczej.

Przekonać mogła się o tym Monika Olejnik, która mając dobre intencje, postanowiła złożyć gratulacje jednemu z najlepszych polskich piłkarzy wszechczasów, Robertowi Lewandowskiemu.

Pochodzący z Warszawy sportowiec przeszedł do historii pobijając rekord należący wcześniej do Gerda Mullera. W przeciągu jednego sezonu Bundesligi udało mu się strzelić aż 41 bramek. Od 50 lat nikt nie zbliżył się do tej liczby.

Nic dziwnego, że na Facebooku Roberta Lewandowskiego wprost zaroiło się od pochwalnych komentarzy z gratulacjami płynącymi ze wszystkich stron świata. Dumni byli oczywiście przede wszystkim Polacy.

Skandaliczne słowa pod adresem dziennikarki

Znana przede wszystkim z prowadzenia popularnego programu publicystycznego "Kropka na i" w telewizji TVN Monika Olejnik, postanowiła dołożyć swoją cegiełkę do podziękowań i gratulacji wobec Roberta Lewandowskiego.

#respect Brawo Robert Lewandowski - napisała krótko dziennikarka.

Chęć wyrażenia swojego podziwu dla piłkarza Bayernu Monachium najwyraźniej wzbudziła wyjątkowo negatywne emocje wśród niektórych spośród internautów. W stronę gwiazdy TVN posypały się niewybredne komentarze.

"Won!", "a kysz....", "Wypad" - to tylko niektóre z wpisów, które pojawiły się pod komentarzem Moniki Olejnik. Dziennikarka nie zdecydowała się na to, by wchodzić w polemikę z którymkolwiek z hejterów.

Oprócz niej, na Facebooku Roberta Lewandowskiego wpisy z gratulacjami zamieścili m.in. Czesław Śpiewa, Kubańczyk, Gromee, czy C-Bool.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Se.pl, Facebook.com