wtv.pl > Świat > Senator zdecydował się na odważne wyznanie. Miał dziecko z 14-latką, uważa to za historię jak z „Romea i Julii”
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:48

Senator zdecydował się na odważne wyznanie. Miał dziecko z 14-latką, uważa to za historię jak z „Romea i Julii”

Senator Anthony Bouchard przyznał, że w wieku 18 lat miał dziecko z 14-latką
Facebook.com/@SenatorAnthonyBouchard

Sporo kontrowersji wywołało niedawne wyznanie, na jakie zdobył się senator Anthony Bouchard. Amerykański polityk postanowił ujawnić, iż jego pierwsze dziecko to efekt związku z 14-letnią dziewczyną. Zrobić miał to w związku z tym, że chce zastąpić Liz Cheney w Izbie Reprezentantów, przez co naraził się na ataki ze strony nieprzychylnych mu osób. Postanowił sam ujawnić swoją kontrowersyjną przeszłość i mimo oburzenia podkreślać swoje przywiązanie do ruchu pro-life.

Niespodziewane wiadomości na temat przeszłości Anthony'ego Boucharda sprawiły, że mówi się o nim nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Senator ujawnił, że jego dziecko urodziła 14-letnia dziewczyna.

Nie ma mowy jednak o tym, by było to zdarzenie w ostatnich latach, bowiem miało to miejsce, gdy Anthony Bouchard miał 18 lat. Przekazał, iż zdecydował się na opowiedzienie swojej historii z racji wymierzonych w jego stronę ataków.

Senator Anthony Bouchard opowiedział o swoim związku z 14-letnią dziewczyną

Kiedy pojawiły się wiadomości mówiące o tym, że to senator Anthony Bouchard ma szansę zastąpić w Izbie Reprezentantów krytyczną wobec Donalda Trumpa Liz Cheney, nikt nie spodziewał się, że sprawy potoczą się w takim kierunku.

Niespodziewanie na jaw wyszło, że w przeszłości Anthony Bouchard związany był z 14-letnią dziewczyną. Ówcześnie 18-letni chłopak został ojcem, a matką jego syna została właśnie 14-latka.

W tłumaczeniu natychmiast podkreślił, że nie brano pod uwage możliwości dokonania aborcji. Na nagraniach podkreśla, że od zawsze był związany z ruchem pro-life, więc zarówno on, jak i jego 14-letnia partnerka chcieli, by dziecko się narodziło.

To nie koniec kontrowersji związanej z wyjawieniem przez Anthony'ego Boucharda wiadomości o swojej przeszłości. Okazało się, że zarówno on, jak i jego ukochana mieli problemy w związku z nieplanowaną młodzieńczą ciążą.

Rodzina chciała wyrzec się 14-latki noszącej dziecko Anthony'ego Boucharda

W relacji amerykańskiego senatora nie brakuje podkreśleń na temat ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny oraz postawy pro-life w kwestii nieplanowanej ciąży w młodym wieku.

Byłem młody, byliśmy nastolatkami. Moja dziewczyna zaszła w ciążę. Nie rozumiem tego oburzenia i negatywnych komentarzy — stwierdził Anthony Bouchard.

Dodał jednocześnie, że rodzina 14-latki chciała się jej wyrzec. Oni nie zdecydowali się jednak na aborcję i postanowili wziąć ślub. Związek nie wytrzymał próby czasu i się rozpadł.

Największe zdziwienie budzi jednak podejście senatora do nastoletniej ciąży. 14-letnia dziewczyna nie wydaje się dojrzała na tyle, by zostać matką. Anthony Bouchard doszukuje się w swojej historii normalizacji oraz odniesień do literatury.

Senator starający się o dostanie do Izby Reprezentantów otwarcie stwierdził, że jego związek z 14-letnią dziewczyną to nic innego, jak historia przypominająca „Romea i Julię”.

Dziewczyna popełniła samobójstwo

Matka jego dziecka borykała się z wieloma problemami, a te doprowadziły do jej samobójstwa. Anthony Bouchard przekazał, że po rozwodzie był z kobietą w przyjacielskich stosunkach.

Niestety jej życie nie potoczyło się również dobrze jak jego. Senator wyznał, że w następnym związku sprawy nie miały się najlepiej. — Miała problemy w innym związku. Jej ojciec popełnił samobójstwo. Z jakiegoś powodu ona postanowiła zrobić to samo — przekazał polityk.

Na jego profilach w mediach społecznościowych pojawiają się nagrania, gdzie odpowiada na zarzuty kierowane w jego stronę w związku z ujawnionymi faktami z przeszłości. Padają stwierdzenia, iż gotowy jest rozpocząć walkę z nieprzychylnymi dla niego osobami, które starają się zniszczyć jego reputację.

Sam nie widzi nic złego w tym, że jako 18-latek spotykał się z 14-latką oraz doprowadził do jej ciąży. Podkreśla, że jest szczęśliwy, mogąc mieć u swego boku syna.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Twitter.com @AnthonyBouchard / Wprost