wtv.pl > Gwiazdy > Ewa Farna pokazała rozstępy ciąży. Mówi o hejcie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:48

Ewa Farna pokazała rozstępy ciąży. Mówi o hejcie

Ewa Farna o hejcie
East News/Tricolors

Ewa Farna przyznała na zamieszczonym na Instagramie nagraniu, że zmagała się z hejtem dotyczącym swojego wyglądu. Wokalistka miała być krytykowana z powodu swojej tuszy. Przyznała, że dziś potrafi docenić swoje ciało.

Ewa Farna zapowiedziała również nowy singiel.

Ewa Farna zmagała się z hejtem

Niezwykle intrygujący materiał wideo ukazał się w mediach społecznościowych jednej z popularnych polskich wokalistek, Ewy Farny. Na nagraniu piosenkarka opowiada o tym, jak hejt negatywnie odbił się na jej psychice.

Autorka "Ewakuacji" miała być krytykowana z powodu swojej tuszy. W filmiku na Instagramie wymienia brutalne wyzwiska, jakie kierowane były do niej przez internautów.

Wygląda jak dwa polskie TIR-y, ogromny sterowiec z ośmioma brodami, gruba świąteczna bańka, tłusta jak świnia - wylicza wokalistka.

Ewa Farna przyznała, że ataki hejterów działały na nią wyjątkowo demotywująco, wskutek czego doprowadziła do problemów z odżywianiem. Objadanie się miało być formą radzenia sobie ze stresem.

Piosenkarka zapowiada nowy projekt

Dziś doceniam swoje ciało - przekonuje wokalistka - Nabrałam ogromnego podziwu dla niego poprzez ciążę, która też na nim zostawiła ślady - dodała.

Na dowód swoich słów, na koniec nagrania pokazała rozstępy na swoim brzuchu, jakie miało po sobie zostawić urodzenie dziecka.

Nagranie zamieszczone przez piosenkarkę na Instagramie ukazało się w dwóch wersjach językowych - polskiej oraz czeskiej. Na koniec pojawiła się zapowiedź tajemniczego projektu, który ma być najprawdopodobniej nowym singlem muzycznym.

Jak wywnioskować można z materiału, piosenka ma nazywać się "Ciało", a ukazać ma się już 25 maja. Ewa Farna zaznaczyła również, że zamieszczone nagranie to "Rozdział I"; spodziewać możemy się zatem najprawdopodobniej kolejnych jego części.

Ostatnią płytę Ewa Farna wydała 6 lat temu. "Inna" cieszyła się ogromną popularnością, a single takie jak "Tajna misja", czy "Na ostrzu" podbiły listy przebojów. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka szykuje swój powrót.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Plejada.pl, Instagram.com

Tagi: Polska
Powiązane