wtv.pl > Polityka > Ekspertka przeanalizowała mowę ciała Małgorzaty Wassermann
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 09:20

Ekspertka przeanalizowała mowę ciała Małgorzaty Wassermann

małgorzata wassermann
Twitter/@domaradzkaguzik

Ekspertka od mowy ciała skomentowała wystąpienie Małgorzaty Wassermann, która przekonywała, że jest zafascynowana osobą Jarosława Kaczyńskiego. "To ryzyko sygnałów nieszczerości".

W trakcie dość obszernej rozmowy z Interią posłanka Prawa i Sprawiedliwości wskazała, że nadal jest zafascynowana Jarosławem Kaczyńskim.

Małgorzata Wassermann podkreśliła, że każde spojrzenie i działanie prezesa partii rządzącej jest długofalowe, a wicepremier zawsze ma wizję i "patrzy z perspektywą".

Niesamowicie go za to cenię – przekazała była przewodnicząca Komisji Śledczej ds. afery Amber Gold. – Dlatego jestem tu, gdzie jestem – dodała.

Małgorzata Wassermann: Podtrzymuję to

O szeroko komentowaną wypowiedź Małgorzatę Wassermann zapytał Bogdan Rymanowski, prowadzący emitowanego na antenie Polsatu News programu "Gość Wydarzeń".

Jak to zwykle bywa w przypadku mediów, jedno zdanie zostało trochę wyrwane z kontekstu – zapewniła posłanka PiS. Powtórzyła jednak swą wcześniejszą analizę. Wassermann dodała, że jest zafascynowana wizją Polski, zaangażowaniem oraz polityką długofalową prezentowaną przez Jarosława KaczyńskiegoPodtrzymuję to, że nie ma w Polsce drugiego polityka, który miałby takie podejście i byłby takim państwowcem – zapewniła członkini Prawa i Sprawiedliwości.

Ekspertka: Ryzyko sygnałów nieszczerości

Wystąpienie Małgorzaty Wassermann skomentowała ekspertka od wystąpień publicznych i komunikacji. Zdaniem Darii Domaradzkiej-Guzik zachowanie posłanki nie korespondowało z jej słowami.

W jej opinii w zachowaniu członkini PiS można dostrzec brak spójności między tzw. komunikacją niewerbalną, a zatem jej zachowaniem, gestami i mimiką, a wypowiadanymi przez nią słowami.

To często ryzyko sygnałów nieszczerości, oceniła Domaradzka-Guzik, publikując dość wymowny screen z programu Polsatu.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Polsat News | Twitter | WTV

Powiązane