wtv.pl
Wiadomo jakiej płci jest dziecko Zofii Zborowskiej oraz Andrzeja Wrony

(zdjęcie wykadrowane) TRICOLORS/East News

Zofia Zborowska zdradziła płeć dziecka, którego się spodziewa. Przy okazji opublikowała niesamowite zdjęcia

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Na Instagramie Zofii Zborowskiej pojawił się bardzo osobisty post. Aktorka wraz z mężem Andrzejem Wroną zdradzili fanom płeć wyczekiwanego dziecka. Przyszli rodzice nie ukrywają swojej radości. Sesja, w jakiej brała udział córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej oraz siatkarz jest naprawdę zachwycająca. Ogłoszenie płci pociechy zbiegło się z 34. urodzinami Zofii Zborowskiej.

Od samego momentu ogłoszenia ciąży Zofia Zborowska i jej mąż nie ukrywali zadowolenia z faktu, że już niedługo przywitają na świecie dziecko. Aktorka z okazji swoich urodzin postanowiła podzielić się z obserwatorami istotną informację.

W poniedziałek na profilu Zofii Zborowskiej na Instagramie pojawiły się kolorowe zdjęcia. Zarówno ona, jak i Andrzej Wrona ubrani są w jaskrawe dresy. Siatkarz pozuje z tubą od konfetti, a aktorka trzyma się za brzuch.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska ujawnili płeć dziecka

Okazuje się, że szczegóły na zdjęciach Zofii Zborowskiej i jej męża to tak naprawdę odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych przez jej fanów pytań. Kolor tła jest bowiem odpowiedzią na to, czy aktorka i siatkarz powitają na świecie syna, czy córkę.

Już w postscriptum postu wpisu przeczytać można, iż „różowe tło nie jest tłem przypadkowym”. Głos zabrał również mąż Zofii Zborowskiej.

Przekazano informacje o śmierci prof. Bernarda Jancewicza

Nie żyje prof. Bernard Jancewicz. Pożegnał go Uniwersytet Wrocławski

CZYTAJ DALEJ

Z okazji urodzin siatkarz nie szczędził miłych słów swojej ukochanej. — Jestem spokojny, bo nasza Córcia (??) będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę, jaka chodzi po tym świecie. Kocham Cię... yyy... znaczy was, dziewczyny — napisał Andrzej Wrona.

Związek Zofii Zborowskiej oraz Andrzeja Wrony jest przykładem do naśladowania dla wielu nazwisk z show-biznesu. Para stara się nie odwiedzać każdych ścianek oraz nie szuka poklasku w kolejnych tytułach plotkarskich.

Duże zainteresowanie fani wyrażają również na temat wychowania dziecka znanej pary. Wszystko wskazuje na to, że córeczka nie będzie musiała obawiać się o naciski ze strony rodziców do spełniania marzeń o wielkiej sławie.

W czasie ciąży Zofia Zborowska nie zniknęła z mediów społecznościowych

Córka Marii Winiarskiej oraz Wiktora Zborowskiego od dawna jest jedną z najbardziej aktywnych na Instagramie gwiazd. Prowadzi tam rozmowy na temat zdrowego trybu życia i dzieli się swoimi sposobami na równowagę. Poleca wiele polskich firm, które mają w swojej ofercie produkty ekologiczne.

Ciąża jest dla niej okresem, gdy z dumą prezentuje ciążowy brzuszek. Niedługo przed ogłoszeniem, że z Andrzejem Wroną oczekuje na przyjście córeczki, opublikowała rozkoszne zdjęcie ze swoim ukochanym psem Wiesią.

Niedawno krytykowała paparazzich

Również na Instagramie żona Andrzeja Wrony postanowiła pokazać, że mimo działania na rzecz akceptacji własnego ciała, w Polsce temat ten to nadal wielki problem. Zofia Zborowska pokazała zdjęcia zrobione jej z zaskoczenia i ukrycia przez jednego z fotoreporterów.

Aktorka zestawiła to z momentem tuż przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej, gdzie nad jej wizerunkiem pracowali specjaliści. Zofia Zborowska nigdy nie ukrywała, że bez makijażu wygląda inaczej. Wydawać by się mogło, że obecnie świadomość tego, że nasze ciała nie zawsze prezentują się równie dobrze, jest wysoka.

Próba ośmieszenia aktorki w związku z jej niegwiazdorskim wyglądem na spotkaniu z przyjaciółką pokazuje, że nadal wiele osób liczy na to, że niekorzystne ujęcia znanych osób przyniosą zarobek.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źrodło: Instagram.com @zborowskazofia / Plotek

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >