wtv.pl
Włodzimierz Piątkowski

Fundacja Itaka

Zaginął Włodzimierz Piątkowski. Trwają poszukiwania

23 Marca 2022

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Trwają pilne poszukiwania Włodzimierza Piątkowskiego. Działania prowadzą członkowie Fundacji Itaka - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. Wydano ważny apel do mieszkańców i mieszkanek Warszawy. 73-latek niegdyś był popularnym bokserem. Dziś cierpi na chorobę Alzheimera.

Fundacja Itaka jest pozarządową organizacją, która wspomaga akcje poszukiwawcze w całym kraju. Tym razem trwa akcja poszukiwawcza Włodzimierza Piątkowskiego. Zasłużony bokser wyszedł z domu 31 maja. Od tego momentu nikt nie może nawiązać z nim kontaktu.

Emerytowany sportowiec najprawdopodobniej nie może trafić do swojego domu. Nie wiadomo, gdzie obecnie może przebywać. Jako pierwsi o sprawie napisali dziennikarze portalu Tustolica.pl.

Trwają poszukiwania Włodzimierza Piątkowskiego

Dom w Warszawie opuścił w ciemnoszarej kurtce w typie wojskowym. Wyróżniają go także spodnie bojówki. 73-latek ma 160 centymetrów wzrostu i charakterystyczne, szare oczy, gładko ogoloną głowę oraz delikatny zarost.

Bokser mieszkał na terenie warszawskiego Bródna.

Każdy, kto posiada informacje o aktualnym miejscu pobytu Włodzimierza Piątkowskiego, powinien bezzwłocznie powiadomić Fundację Itaka. Kontakt można nawiązać pod numerem 22 654-70-70. Możliwy jest także kontakt mailowy: itaka@zaginieni.pl.

Włodzimierz Piątkowski urodził się na terenach należących do Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Jeszcze w 1973 roku został wicemistrzem dawnego państwa w wadze koguciej. Już od 1974 roku zaczął życie w Polsce, którą reprezentował podczas kolejnych zawodów sportowych.

Zaginiony w 1976 roku uzyskał tytuł mistrza Polski w wadze koguciej, a także wicemistrza w wadze piórkowej. Wraz z Gwardią Warszawa w 1976,1978 i 1979 roku wygrywał drużynowe mistrzostwa Polski.

Aż dwukrotnie występował na meczach polskiej reprezentacji.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres redakcja@wtv.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Itaka/Tustolica.pl

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Nowa Biała. Mieszkańcy opisali walkę z żywiołem. Nowe, niepokojące relacje

Czytaj więcej >
Poważna awaria w mBanku

Awaria w mBanku. Klienci nie mogą się logować do swoich kont, czy dokonywać transakcji. Pojawią się zgłoszenia o znikaniu z kont pieniędzy

Czytaj więcej >

Konin. Włamywacz zasnął w trakcie napadu. Był pod wpływem alkoholu

Czytaj więcej >
Michał Dworczyk zawiadamia o zamknięciu Szpitala Narodowego

Michał Dworczyk ogłosił zamknięcie tymczasowego szpitala na Stadionie Narodowym

Czytaj więcej >