wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Widzieliście tę dziewczynę? Zaginęła 16-letnia Joanna, policja apeluje o pomoc

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

W całej Polsce policja poszukuje Joanny Gibki. Dziewczyna ma dopiero 16 lat, jednak najbliżsi nie wiedzą, gdzie przebywa nastolatka. Każda informacja na temat jej aktualnego miejsca pobytu może być dla śledczych prowadzących sprawę wyjątkowo cenna. Joanna

Sieradzka policja publikuje wizerunek Joanny. 16-letnia dziewczyna poszukiwana jest od końca lutego. Śledczy proszą o pomoc w ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu.

Pytanie policji jest proste: czy poznajesz tę dziewczynę? Należy pamiętać, że nawet pozornie nieznacząca informacja może pomóc w rozwiązaniu tajemnicy zaginięcia 16-latki.

Poszukiwania Joanny Gibki trwają, policja prosi o pomoc

Na stronie sieradzkiej policji pojawił się apel. Funkcjonariusze próbujący odnaleźć 16-letnią Joannę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu jej aktualnego miejsca pobytu lub też tego, co stało się pod koniec lutego, kiedy to była ona widziana po raz ostatni.

Na ten moment nie jest wiadome, co stało się z Joanną Gibką po godzinie 21:20 26 lutego 2021 r. To właśnie wtedy widziana była po raz ostatni. Na co dzień nastolatka mieszka w Niechmirowie w gminie Burzenin.

Nie jest jednak wykluczone, iż teraz znajdować może się gdziekolwiek na terenie kraju, dlatego wszystkie osoby mające chociażby wrażenie, że widziały osobę podobną do tej ze zdjęć upublicznionych przez policję, proszone są o kontakt z najbliższym posterunkiem, bądź komendą.

Źródło: sieradz.policja.gov.pl

Służby publikują rysopis zaginionej dziewczyny

Jak wygląda zaginiona Joanna Gibka? Policja podaje, że nastolatka ma szczupłą budowę ciała i mierzy 168 centymetrów. Włosy sięgają jej do ramion i są pofarbowane na ciemny blond. Charakterystyczne są nieco odstające uszy oraz lekko garbaty nos. Zaginiona posiada również pieprzyk po prawej stronie brody.

16-latka ma niebieskie oczy i owalną twarz. 26 lutego wieczorem, czyli ostatni raz, gdy była widziana, miała na sobie czarne dresy z charakterystycznym czerwonym sznurkiem znajdującym się przy lewej nogawce spodni. Dodatkowo, jak podaje policja, ubrana była w buty typu trapery koloru czarnego. Miała na sobie także polar, również w kolorze czarnym z odznaczającym się żółtym kołnierzykiem.

Źródło: sieradz.policja.gov.pl

Każdy może pomóc w odnalezieniu 16-letniej Joanny

Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc rozwiązać sprawę zaginięcia 16-letniej Joanny zamieszkałej w Niechmirowie powinny natychmiast skontaktować się z policją. Każda informacja może być pomocna w przypadku rozwiązania tej sprawy.

Policja w Sieradzu na swojej stronie przekazuje, iż w związku z poszukiwaniami 16-letniej Joanny można całodobowo kontaktować się z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu (47 845 17 05 lub 47 845 17 07). Informacje na temat tej sprawy przekazywać można również do policjantów z Komisariatu Policji w Złoczewie (47 845 19 50). 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Sołtyska ciągnęła za swoim samochodem psa. Ma usłyszeć zarzuty

  • Kolejna osoba oskarżona o znieważenie Dudy

  • ZUS przypomina: Rodzice nadal mogą korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego

Źródło: sieradz.gov.pl / gazeta.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >