wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wpadka w relacji TVP Info na żywo. Mistrz drugiego planu

2 Lutego 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Podczas kręcenia materiału dla TVP Info w Karpaczu doszło do wpadki. W czasie wypowiedzi reportera, niedaleko niego zatrzymał się samochód, z którego wychylił się mężczyzna i wykonał jednoznaczny gest w kierunku kamery. Telewizja nie zdołała

  • Na antenie TVP Info doszło do wpadki

  • Za reporterem stacji pojawił się samochód, którego kierowca wystawił środkowy palec w kierunku kamery

  • To nie pierwsza tego typu sytuacja w historii polskiej telewizji

Podobne wpadki jak ta z TVP Info zdarzają się reporterom dość często, wielokrotnie stają się automatycznie internetowymi hitami. 

Wpadka w TVP Info 

Nikt z prowadzących program w TVP Info nie spodziewał się, że tego dnia dojść może do pewnej ingerencji w materiał wyświetlany na ekranie widzom. Prezenter stacji Bartłomiej Graczak połączył się z reporterem przebywającym w Karpaczu. Temat miał dotyczyć obecnej sytuacji na szlakach górskich.

- Rzeczywiście turystów, którzy przyjechali tu w góry, by przejść się po górskich szlakach i zrobić sobie taką jednodniową wycieczkę, nie brakuje. Natomiast mamy pierwszy stopień zagrożenia lawinowego… - relacjonował Maciej Biskup. 

W pewnym momencie oczom widzów ukazał się przejeżdżający tuż obok reportera czarny samochód, który nagle zatrzymał się i zaczął wycofywać. Nagle drzwi kierowcy uchyliły się i wyjrzał z niego mężczyzna, który zaczął wpatrywać się w obiektyw kamery. 

Nietrudno było domyśleć się, że kierowca nie ma najlepszych intencji. Przekonali się o tym również widzowie zauważając środkowy palec, który w pewnym momencie mężczyzna wyciągnął ku kamerze, a następnie zacisnął pięść wygrażając w kierunku reportera. 

Bohaterowie drugiego planu 

Ekipa TVP Info nie mogła zrobić nic, by uratować sytuację. Materiał został zapisany i upubliczniony w internecie. Obejrzeć można go pod >>TYM LINKIEM<<

Nie pierwsza to z resztą tego typu wpadka w historii telewizji. Przez lata wielokrotnie obserwować mogliśmy osoby, które chcąc przez moment zaistnieć na wizji, pojawiały się nagle za plecami reporterów

Jednym z najsłynniejszych "bohaterów drugiego planu" był mężczyzna w zielonym kapturze, który postanowił "urozmaicić" materiał TVN24 z jednego z festiwali Woodstock. Podczas gdy reporterka opisywała atrakcje czekające na uczestników, za jej plecami nieoczekiwanie pojawiła się uśmiechnięta osoba. 

W pewnym momencie mężczyzna zaczął wydawać z siebie dziwne dźwięki. Profesjonalna dziennikarka wciąż niewzruszenie przemawiała do widzów, a "bohaterem" zajęła się ochrona festiwalu, która skutecznie odsunęła go od kamery. 

Źródło: o2.pl, youtube.com, tvn24.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

TV

Danuta Holecka wróciła do "Wiadomości" TVP

Czytaj więcej >

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >