wtv.pl > Polska > Trzy ciała w domu w miejscowości Borowce. Nieoficjalne ustalenia wskazują na strzelaninę
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:18

Trzy ciała w domu w miejscowości Borowce. Nieoficjalne ustalenia wskazują na strzelaninę

Policja odkryła ciała trójki osób. To rodzice i ich 17-letni syn
(zdjęcie ilustracyjne) DOMIN/AGENCJA SE/East News

Policjanci w domu pod Częstochową odkryli ciała trzech osób. Wcześniej zgłoszono awanturę domową. Reporterka Anna Kropaczek z RMF FM dotarła do nieoficjalnych informacji, z których wynika, że wszystkie trzy ciała miały rany postrzałowe.

Sobotni poranek przyniósł ze sobą dramatyczne doniesienia z miejscowości Borowce w woj. śląskim. Policjanci odkryli ciała trzech osób.

Pod Częstochową doszło do tragedii. Jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o jakichkolwiek szczegółach. Reporterka RMF FM Anna Kropaczek dotarła do nieoficjalnych wiadomości. Wskazują one, że mogło dojść do strzelaniny.

Policja odkryła ciała rodziców i 17-letniego syna

Prokuratura nadzoruje działania policji w związku z rodzinnym dramatem w domu pod Częstochową. Anna Kropaczek podaje, że około pierwszej w nocy zaalarmowano służby.

Przedmiotem zgłoszenia była awantura domowa. Po przybyciu na miejsce policjanci dokonali w domu w miejscowości Borowe makabrycznego odkrycia.

Pod wskazanym adresem odkryto ciała trzech osób. Ofiarami są rodzice oraz ich 17-letni syn. Kobieta i mężczyzna mieli po 44 lata.

Nieoficjalne wiadomości wskazują na strzelaninę

Szczegóły sprawy będą teraz badane. Anna Kropaczek podaje, iż dotarła do informacji mówiących o tym, że na ciałach ofiar stwierdzono rany postrzałowe.

Policja nie potwierdza jeszcze tych informacji. Ślady po kulach znajdować mają się na zwłokach zarówno rodziców, jak i 17-latka.

Sprawca zabójstwa rodziny z powiatu częstochowskiego miał odjechać z miejsca zdarzenia. Śledczy zbierać będą zeznania sąsiadów, które mogą doprowadzić do mordercy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Sprawę nadzoruje prokuratura w Myszkowie. Policjanci zbierają dowody pozostawione w domu przez ewentualnego sprawcę.

Policja poszukuje sprawcy

Każda informacja na temat podejrzanie zachowującej się osoby w powiecie częstochowskim może się okazać dla służb cenną wskazówką w procesie wyjaśniania tej makabrycznej sprawy.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: rfm24.pl Zdjęcie główne: (zdjęcie ilustracyjne) DOMIN/AGENCJA SE/East News