wtv.pl
Zmiany w "Szansie na sukces" wyraźnie nie przypadły do gustu programu emitowanego na antenie TVP od wczesnych lat 90.

Screen pochodzi z programu "Szansa na sukces"

"Szansa na sukces" nie przypadła do gustu internautom. W tle Boys i Pietrzak

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Zmiany w "Szansie na sukces" wyraźnie nie przypadły do gustu widzom programu emitowanego na antenie TVP od wczesnych lat 90. Na Facebooku zaprezentowano fragmenty odcinków z udziałem zespołu Boys oraz Jana Pietrzaka.

Emisja "Szansy na sukces" w Telewizji Polskiej rozpoczęła się w roku 1993, a hit TVP doczekał się przeszło 20 sezonów. Talent-show do dziś kojarzy się przede wszystkim z osobą Tomasza Manna.

Program zniknął z anteny w roku 2012, by powrócić na nią 7 lat później. Przez następne sezony prowadzącym popularnej produkcji pozostawał znany z radiowej "Trójki" Artur Orzech.

Zamieszanie wokół zwolnienia Artura Orzecha

W aurze skandalu dziennikarz miał zostać zwolniony przez telewizję publiczną za niestawienie się na planie w trakcie nagrań specjalnego odcinka "Szansy na sukces", rzekomo nie uprzedziwszy nikogo o swojej nieobecności.

Jakiś czas później osoby z otoczenia Orzecha zaprzeczyły doniesieniom, wskazując, że były prowadzący programu sam zrezygnował ze stanowiska, ponieważ, jak tłumaczył, "Pietrzak i Boysi to nie jego bajka". O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Klaudia Jachira vs Andrzej Duda

Jachira pokazała transparent "Konstytucja" podczas przemówienia Dudy w Sejmie

CZYTAJ DALEJ

Jakiś czas później na YouTubie pojawił się oficjalny kanał dziennikarza znanego m.in. z wieloletniego prowadzenia Konkursu Eurowizji. Przy okazji prezenter nie uniknął małej złośliwości pod adresem Jacka Kurskiego.

Skomentuję Eurowizję, jak będę chciał – napisał. I dodał: – Pan mi w tym nie przeszkodzi.

Nowa odsłona "Szansy na sukces" krytykowana przez widzów

Po odejściu Artura Orzecha prowadzącym "Szansy..." został Marek Sierocki. W sieci pojawiły się już fragmenty nowych odcinków popularnego talent-show – z udziałem wspomnianego zespołu Boys oraz Jana Pietrzaka – które najwyraźniej nie przypadły do gustu znacznej części fanów. Jednocześnie przyznano rację opinii dziennikarza, który miał odejść z programu ze względu na zmianę jego charakteru.

Użytkownicy Facebooka zwracali choćby uwagę na upolitycznienie Pietrzaka, w trakcie wyborów prezydenckich z roku 2010 został członkiem Warszawskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego, a 5 lat później zdecydował się dołączyć do Ogólnopolskiego Komitetu Poparcia Andrzeja Dudy.

Tragedia, czytamy w mediach społecznościowych, pod wideo przedstawiającym odcinek z udziałem Jana Pietrzaka. Niżej upaść nie można, pisał inny z internautów.

Co ciekawe, pod materiałami widnieją obecnie głównie pochlebne komentarze. Rzecz prezentuje się podobnie w przypadku fragmentu odcinka z udziałem lidera zespołu Boys Marcina Millera. Uzasadnione wydaje się zatem przypuszczenie, że administrator profilu ukrywa negatywne opinie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook | WTV

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Rodzina opublikowała nekrolog zmarłego dziennikarza TVN Rafała Poniatowskiego

Czytaj więcej >
WOŚP będzie się sądzić z TVP?

TV

WOŚP pozywa TVP za materiał "Wiadomości"

Czytaj więcej >

TV

Czy bukmacher może się reklamować w telewizji?

Czytaj więcej >
Telefon do prezenterów TVP Info

TV

Prezenterzy TVP zaatakowani na żywo. Głos w studio zabrał jeden z widzów

Czytaj więcej >