wtv.pl > TV > Artur Orzech nagle odszedł z telewizji, teraz ostrymi słowami uderza w Kurskiego. Nie podda się bez walki?
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:17

Artur Orzech nagle odszedł z telewizji, teraz ostrymi słowami uderza w Kurskiego. Nie podda się bez walki?

Artur Orzech uderzył w Jacka Kurskiego. "Wyprzedź prezesa".
TRICOLORS/East News

W marcu media obiegła informacja o zakończeniu współpracy z Arturem Orzechem przez Telewizję Polską. Według TVP wieloletni komentator Eurowizji oraz prowadzący "Szansy na sukces" został zwolniony za niestawienie się na planie specjalnego odcinka wspomnianego talent-show.

W komunikacie przekazano, że Orzech nie uprzedził nikogo o swojej nieobecności, a w trakcie rozmowy telefonicznej przekazał tylko, że jest "niedysponowany". Prezentera zastąpił ostatecznie Marek Sierocki.

Środowisko prezentera zaprzeczyło jednak rewelacjom, zapewniając, że Orzech sam zdecydował o odejściu z telewizji publicznej, gdyż "Pietrzak i Boysi to nie jego bajka".

Artur Orzech do Kurskiego: Pan mi w tym nie przeszkodzi

Wraz z odejściem z TVP jasnym stało się, że wieloletni komentator Eurowizji nie przywita widzów w trakcie tegorocznej edycji. Dziennikarz najwyraźniej znalazł jednak inny sposób komunikacji.

W serwisie YouTube pojawił się oficjalny profil Orzecha. Uruchomieniem kanału prezenter pochwalił się w mediach społecznościowych. Jednocześnie wbił szpilę prezesowi Telewizji Polskiej.

Publikując link do profilu, Orzech wskazał, że Jacek Kurski najwyraźniej nie nadąża za technologią i "zatrzymał się w czasie".

Skomentuję Eurowizję, jak będę chciał, zapewnił komentator licznych edycji największego festiwalu piosenki na świecie. Pan mi w tym nie przeszkodzi, dodał Artur Orzech.

Nawiązanie do Jacka Kurskiego pojawiło się również w opisie kanału na YouTubie. Wyprzedź prezesa, zanim Ci oświadczy, że nie skomentujesz Eurowizji!, czytamy w serwisie.

65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 18, 20 (półfinały) oraz 22 maja (finał) w Rotterdamie. Polskę reprezentował będzie od lat związany z TVP Rafał Brzozowski z utworem "The Ride".

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook / YouTube

Powiązane