wtv.pl
Niespodziewane słowa syna Joe Bidena na temat Aleksandra Kwaśniewskiego

Piotr Molecki/East News

Syn Joe Bidena ujawnił, że zna się z Aleksandrem Kwaśniewskim. Chwali go za inteligencję i dynamiczność

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Niespodziewane słowa syna Joe Bidena na temat Aleksandra Kwaśniewskiego. Okazuje się, że panowie się nie tylko znają, ale mają również wspólne wspomnienia. Hunter Biden przyznał, że jego spotkanie z byłym prezydentem Polski nie jest dla niego nic nieznaczące. Rozmowa prowadzona była przez Piotra Kraśkę w ramach wywiadu dla TVN 24.

Wyznanie Huntera Bidena na temat byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego dla sporej części rodaków będzie zaskoczeniem. Mało kto mógł bowiem wiedzieć, że dwójkę tych mężczyzn coś łączy.

Tematami poruszanymi w rozmowie Piotra Kraśko z synem prezydenta Stanów Zjednoczonych były nie tylko kwestie związane ze znajomością z Aleksandrem Kwaśniewskim. Hunter Biden opowiedział również szczerze o tym, jaki jest jego ojciec oraz o zmaganiu z uzależnieniem od alkoholu, oraz narkotyków.

Syn Joe Bidena zna się z Aleksandrem Kwaśniewskim?

Okazuje się, że chociaż Andrzej Duda nie może liczyć na bliższe kontakty z obecnym gabinetem prezydenta USA, to Aleksander Kwaśniewski znajduje się w zupełnie innej sytuacji.

Hunter Biden w szczerej i trudnej rozmowie z Piotrem Kraśko na antenie TVN 24 postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat kontaktu z polskimi politykami. Na jaw wyszło, że Aleksander Kwaśniewski brał udział w istotnym wydarzeniu z życia syna prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Syn Krzysztofa Krawczyka

Pierwsza żona Krawczyka o jego synu: Trzeba pomóc temu dziecku

CZYTAJ DALEJ

Powodem rozpoczęcia rozmowy na temat Aleksandra Kwaśniewskiego był fakt, iż występuje on w wydanej przez Huntera Bidena książce. Wskazuje on tam, iż były prezydent Polski miał mieć istotny wpływ na podjęcie przez niego decyzji o pracy.

To bowiem właśnie Aleksander Kwaśniewski miał przekonywać Huntera Bidena do zgody na pracę na rzecz prywatnego, ukraińskiego holdingu Bursima. Syn Joe Bidena podzielił się swoją prywatną opinią na temat polskiego polityka. Raczej mało kto może pochwalić się podobną oceną.

Syn prezydenta USA ceni działalność Aleksandra Kwaśniewskiego

Wielu polityków może być zazdrosnych w związku z komplementami skierowanymi w stronę byłej głowy państwa Polskiego. W rozmowie z Piotrem Kraśko Hunter Biden stwierdził, iż Aleksander Kwaśniewski jest „niesamowicie dynamicznym, inteligentnym i bardzo rzutkim człowiekiem”.

Dodał jeszcze, iż podjął on działania, które promowały i promują demokrację w całej Europie. Syn Joe Bidena docenił zarówno dawne działania Aleksandra Kwaśniewskiego, jak i te obecne.

Uważam, że miał ogromny wpływ na decyzję, którą sam podjąłem i myślę nieustająco, że miał rację — przekazał w czasie wywiadu dla TVN 24 Hunter Biden w odniesieniu do osoby Aleksandra Kwaśniewskiego.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: TVN 24 / Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >