wtv.pl > Polityka > Ryszard Czarnecki opowiedział o wakacyjnych planach Jarosława Kaczyńskiego
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:49

Ryszard Czarnecki opowiedział o wakacyjnych planach Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński na wakacjach
twitter.com/jbrudzinski

Ryszard Czarnecki opowiedział o planach wakacyjnych Jarosława Kaczyńskiego. Wg słów europosła, wicepremier zamierza odpoczywać w Polsce, a szczegóły poznać mamy jak zwykle dzięki wpisom Joachima Brudzińskiego na Twitterze.

Jarosław Kaczyński udaje się na wypoczynek. Gdzie spotkać możemy prezesa?

Wakacje Jarosława Kaczyńskiego

To był wyjątkowo trudny rok dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Nie wspominając już o samej pandemii koronawirusa, można uznać, że politykowi w ostatnim czasie nie brakowało zmartwień.

Zmagać się musiał choćby z licznymi protestami, m.in. pod swoim własnym domem. Na Żoliborz "pielgrzymowali" wszak rolnicy, przedsiębiorcy, czy działaczki Strajku Kobiet. Problemów nie brakowało również w Zjednoczonej Prawicy.

Sprawa tzw. piątki dla zwierząt i wynikający z niej bunt niektórych parlamentarzystów. Później spór o plan unijnego budżetu na lata 2021-2027 ze Zbigniewem Ziobrą, czy złe nastroje na linii PiS - Porozumienie Jarosława Gowina.

Nic dziwnego zatem, że Jarosław Kaczyński planuje udać się na wypoczynek, który pozwoli mu choć na chwilę zapomnieć o troskach związanych z polityką. W programie "Newsroom WP" Ryszard Czarnecki uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej planów prezesa.

Wypoczynek na szlaku

Europoseł zapytany został przez redaktora o miejsce ewentualnego wypoczynku Jarosława Kaczyńskiego. Polityk przyznał, że wyprawa z pewnością będzie relacjonowana przez Joachima Brudzińskiego.

- Prezes ma takie 2, 3 rejony, które szczególnie lubi. Myślę, że w stosownym czasie, jak zwykle, mój przyjaciel i kolega europoseł jednocześnie, Joachim Brudziński, poinformuje gdzie z prezesem Kaczyńskim właśnie jest, ale myślę, że można tutaj obstawiać Bory Tucholskie, Sądecczyznę, piękne polskie regiony - powiedział.

W jaki zatem sposób wicepremier zamierza wypoczywać? Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny sposób spędzania wakacji przez prezesa PiS nie będzie różnić się od tego, który zaobserować można było w latach ubiegłych.

- Znamy zdjęcia prezesa z jego wypraw, różnych pieszych wędrówek, a na pewno na świeżym powietrzu i prezes Kaczyński nie będzie haratał w gałę - ironizował Ryszard Czarnecki, nawiązując do dawnych słów Donalda Tuska.

Dotychczas Jarosława Kaczyńskiego można było zauważyć na wypoczynku m.in. nad Zalewem Szczecińskim, czy w Beskidzie Sądeckim.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wp.pl

Powiązane