wtv.pl > Gwiazdy > Tajemniczy wpis Stachurskiego. Nikt nie wie, o co może chodzić?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:49

Tajemniczy wpis Stachurskiego. Nikt nie wie, o co może chodzić?

Tajemniczy wpis Stachurskiego
East News/Tricolors

Znany piosenkarz Stachursky zaskoczył swoich fanów nietypowym wpisem na Instagramie. Artysta stwierdził, że jest zaniepokojony wyjątkowo silnym wiatrem panującym na zewnątrz. Zamieścił również fotografię, na której zasłania się kurtką.

Czy Stachurskiemu na pewno chodzi o warunki atmosferyczne?

Stachursky niepokoi fanów

Jacek Łaszczok, znany szerokiemu gronu odbiorców pod pseudonimem Stachursky to popularny polski piosenkarz, znany z ponadczasowych przebojów takich jak "Zostańmy razem", czy "Gdy zapłaczesz".

W ostatnim czasie, piosenkarz coraz częściej jednak zdaje się igrać ze swoimi fanami poprzez zamieszczane w mediach społecznościowych wpisy. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że artysta zamierza przejść na nietypową dietę.

Chodziło o rzekome "żywienie się energią słoneczną". Szybko okazało się jednak, że piosenkarz żartował i nie miał na myśli posunięcia się do tak radykalnych kroków, co ogłosił w jednej z relacji na Instagramie.

- Oczywiście to żart, że się nią żywię, bo tak nie jest - powiedział Stachursky - Tam, gdzie to możliwe, wykorzystuję energię słoneczną w każdym obszarze życia i wam też to zalecam - dodał.

Stachursky "zaniepokojony"

Tym razem fani "Typa niepokornego" również mogli być zaskoczeni. W mediach społecznościowych Stachurskiego pojawił się bowiem nietypowy wpis, w którym artysta odniósł się do panujących warunków atmosferycznych.

Jestem lekko zaniepokojony Od rana wieje jak jasny gwint - napisał wokalista.

Na umieszczonym we wpisie zdjęciu zobaczyć możemy gwiazdora z przestraszonymi oczami, kryjącego się za kołnierzem ciepłej kurtki. Czy naprawdę Stachursky był tak zatrwożony wiatrem?

Okazuje się jednak, że wpis może być częścią kampanii promocyjnej nowej piosenki artysty, do której odwołanie umieścił w tym samym poście.

Mam nadzieję, że przywieje 1 mln. wyświetleń na nowej nutce - napisał w nawiązaniu do panującego za oknem wiatru Stachursky.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com, Natemat.pl

Tagi: Stachursky
Powiązane