wtv.pl > Gwiazdy > Rafał Brzozowski przerwał milczenie dotyczące porażki na Eurowizji
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:48

Rafał Brzozowski przerwał milczenie dotyczące porażki na Eurowizji

Rafał Brzozowski dał z siebie wszystko
East News/Tricolors

Rafał Brzozowski skomentował swoją porażkę podczas wczorajszego półfinału Eurowizji 2021. Zdaniem polskiego reprezentanta, występ był wspaniałą przygodą i należy pogodzić się z przegraną.

Miliony telewidzów trzymały wczoraj kciuki za Rafała Brzozowskiego i jego "The Ride".

Rafał Brzozowski przegrywa Eurowizję

Niestety, występ Rafała Brzozowskiego podczas wczorajszego półfinału konkursu piosenki w Rotterdamie nie przejdzie do historii polskiej muzyki. Piosenkarzowi nie udało się zakwalifikować do sobotniego finału.

Krytycy i fani od początku mieli bardzo mieszane uczucia co do piosenki "The Ride", z jaką w Eurowizji wystartował Rafał Brzozowski. Większość komentatorów nie dawała dużych szans polskiemu reprezentantowi. Ich przypuszczenia się potwierdziły.

Warto odnotować jednak, że występ popularnego piosenkarza oceniany jest pozytywnie, jako najlepszy w jego dotychczasowej karierze. Sam zainteresowany również nie czuje, by zawiódł oczekiwania swoich miłośników.

W relacji zamieszczonej na Instagramie skomentował swoją wczorajszą porażkę. Choć zwycięstwa nie udało się odnieść, na zawsze zapamięta ten niesamowity koncert.

Przygoda życia

W ocenie Rafała Brzozowskiego zarówno on jak i jego ekipa zrobili wszystko, by jak najlepiej zaprezentować Polskę na konkursie Eurowizji 2021. Niestety, "wyrok" widzów i jury okazał się bezlitosny.

Kochani, no, nie wiem, co powiedzieć - opowiadał w relacji na Instagramie artysta - Daliśmy z siebie po prostu wszystko, co się dało - dodał.

Piosenkarz stwierdził, że występ w Rotterdamie był niezwykłym doświadczeniem, którego nie zapomni do końca swojego życia. Zaznaczył, że musi się jednak pogodzić z wynikami wczorajszego głosowania.

Trzeba też umieć przegrywać, więc my naprawdę dziękujemy za tę przygodę, ja dziękuję wam za to wielkie wsparcie, które czułem - mówił Rafał Brzozowski - Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję.

W przeciwieństwie do Polski, do wielkiego finału zakwalifikowały się wczoraj reprezentacje Albanii, Serbii, Bułgarii, Mołdawii, Portugalii, Islandii, San Marino, Szwajcarii, Grecji i Finlandii. Kto okaże się wielkim zwycięzcą? Dowiemy się już jutro! Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Pomponik.pl, Onet.pl, Instagram.com

Powiązane