wtv.pl > Polska > Puck. 43-latek wybił szyby samochodu i jadł szkło
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 09:15

Puck. 43-latek wybił szyby samochodu i jadł szkło

puck - policja
puck.policja.pl

Policjanci z Pucka zatrzymali mężczyznę, który według relacji świadków miał rozbić szybę samochodu głową i zjadać szkło. 43-latek miał przy sobie narkotyki i broń palną. Grozi mu kara więzienia.

Zgłoszenie o mężczyźnie zachowującym się – ujmując rzecz delikatnie – w dość osobliwy sposób wpłynęło na pucką komendę 21 sierpnia.

Mężczyzna miał zjadać szkło po tym, jak głową i rękami rozbił szybę we własnym samochodzie.

Puck. 43-latek jadł szkło

Skierowani na miejsce mundurowi odnaleźli mężczyznę na jednej z pobliskich posesji. Policjanci potwierdzili informację przekazaną przez świadka i zatrzymali mieszkańca powiatu puckiego.

Mundurowi na miejsce wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego, aby opatrzeć rany 43-latka – poinformowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

W trakcie przeszukiwania mężczyzny policjanci odnaleźli w jego kieszeniach magazynek z bronią. Kolejno zdecydowano o przeszukaniu mieszkania 43-latka.

Grozi mu kara więzienia

Na miejscu znaleziono cztery sztuki broni palnej oraz dwa magazynki. Ustalono, że mężczyzna nie posiadał wymaganych zezwoleń. W mieszkaniu zabezpieczono też narkotyki.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty nielegalnego posiadania broni i amunicji, za co grozi mu osiem lat więzienia. Kolejne trzy lata pozbawienia wolności grożą mu za posiadanie środków odurzających.

Sąd przychylił się do wniosku śledczych i prokuratora o objęciu 43-latka trzymiesięcznym aresztem.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV

źródło: policja.pl

Tagi: Policja Puck
Powiązane