wtv.pl
Reporterka „Dzień Dobry TVN” zaliczyła sporą wpadkę w programie na żywo

Jan BIELECKI/East News

Wpadka reporterki w "Dzień dobry TVN". Internauci rozbawieni do łez

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami i dość dotkliwie przekonała się o tym reporterka „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka chciała pokazać widzom piękny wiosenny widok kwitnącego pola rzepaku, jednak ku zaskoczeniu oglądających nieustannie wychwalała piękno.... bzu. Nie umknęło to internautom, którzy natychmiast zwrócili uwagę na wpadkę.

Zapewne nikt nie przypuszczał, że niewinny i niezbyt merytoryczny materiał stanie się powodem rozmowy internautów na temat „Dzień Dobry TVN”. Okazuje się jednak, że stres robi swoje.

Reporterka „Dzień Dobry TVN” chciała razem z widzami pozachwycać się pięknym polem kwitnącego rzepaku. Wielu z nas, o ile nie wszyscy, jest obecnie pod wrażeniem morza żółci ciągnących się po horyzont.

Niestety telewizja na żywo nie wybacza błędów. Nie da się powtórzyć ujęcia i właśnie z tego względu w sieci krąży nagranie z wypowiedzią dziennikarki „Dzień Dobry TVN”. Internauci szybko wyłapali błąd.

Wpadka w „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka pomyliła rzepak z bzem

Trudno znaleźć bardziej polski widok niż pola kwitnącego rzepaku i nie dziwi fakt, że ekipa „Dzień Dobry TVN” przebywająca w terenie chciała pokazać widzom, w jak pięknych okolicznościach się znaleźli.

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański jest ciężko chory. "Pod fasadą kryje się chłopiec na skraju wytrzymałości"

CZYTAJ DALEJ

Doszło jednak do sporej pomyłki w kwestii prezentowanych kwiatów. Dziennikarka zamiast mówić o rzepaku, nieustannie zachwycała się bzem.

Nie mogliśmy nie pokazać Państwu takiego widoku. Jak pięknie i obficie w tym momencie kwitnie bez — mówiła przejęta dziennikarka.

Mylić się jest rzeczą ludzką, jednak widzowie szybko zaczęli wytykać dość sporą różnicę pomiędzy tymi dwoma roślinami. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” stojąca na tle morza żółtych kwiatów na pewno na długo zapamięta ten dzień.

Internauci nie przepuścili takiej okazji

W sieci natychmiast pojawiły się nagrania uwieczniające ten kłopotliwy moment. Oczywiście różnica między rzepakiem a bzem jest spora, zarówno pod względem koloru kwiatów, jak i samego wyglądu rośliny.

Wśród pojawiających się komentarzy nie zabrakło stwierdzeń, że olej rzepakowy robi się z bzu i podkreśleń, że to pierwszy raz, gdy widzowie mają okazję oglądać żółty bez w postaci niskiej.

Nie ulega jednak wątpliwości, że bardzo łatwo krytykuje się z poziomu domowej kanapy. Reporterka „Dzień Dobry TVN” stała natomiast przed kamerą, wiedząc, że każde jej słowo natychmiast dotrze do setek tysięcy osób.

Stres, kamera oraz tempo pracy często nie są wdzięcznymi partnerami. Pozostaje mieć nadzieję, że dziennikarka swoje doświadczenie z „bzowym rzepakiem” potraktuje jako cenną nauczkę warsztatu reporterki i obróci to w żart.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Twitter.com @Karola_wamehIo / Plotek

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Rodzina opublikowała nekrolog zmarłego dziennikarza TVN Rafała Poniatowskiego

Czytaj więcej >
WOŚP będzie się sądzić z TVP?

TV

WOŚP pozywa TVP za materiał "Wiadomości"

Czytaj więcej >

TV

Czy bukmacher może się reklamować w telewizji?

Czytaj więcej >
Telefon do prezenterów TVP Info

TV

Prezenterzy TVP zaatakowani na żywo. Głos w studio zabrał jeden z widzów

Czytaj więcej >