wtv.pl
KENZO TRIBOUILLARD/AFP/East News

KENZO TRIBOUILLARD/AFP/East News

Pewny siebie Rafał Brzozowski w "PnŚ": "Byliśmy strasznie z siebie zadowoleni"

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Dziś finał Eurowizji, a w Polsce wciąż na pierwszy plan wysuwa się Rafał Brzozowski, który odpadł w czwartkowym półfinale. W rozmowie z Aleksandrem Sikorą, która została wyemitowana w „Pytaniu na śniadanie” wyznał, że on i jego zespół byli z siebie bardzo zadowoleni po finale i nie wie dokładnie, dlaczego odpadli.

Jest też możliwe, że Brzozowski ponownie zawita na Eurowizji. Na pewno nie mówi „nie”.

Rafał Brzozowski zadowolony ze swojego występu na Eurowizji

Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji. Jego piosenka „The Ride” nie zabrzmi w sobotnim finale. Wielu taka decyzja jury i widzów nie dziwiła - twierdzono, że Brzozowski na tle konkurencji wypadł blado. On sam jest innego zdania.

W rozmowie z Aleksandrem Sikorą, która została później wyemitowana w „Pytaniu na śniadanie” wyjawił, że był bardzo zadowolony ze swojego występu w półfinale. Jak twierdził, jemu i zespołowi poszło o wiele lepiej niż na wszystkich wcześniejszych próbach.

Mówił również, że dał z siebie wszystko i udało mu się porwać publikę. Podobnie jednak, jak zdarzało mu się czasem w sporcie, tym razem musiał pogodzić się z porażką.

Brat Krzysztofa Krawczyka

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Krawczyk spoczął w grobie matki

CZYTAJ DALEJ

Jak również stwierdził, że jest to jego ostatnie słowo. Czy to oznacza, że chciałby wystąpić na Eurowizji raz jeszcze? Jak na razie, nie mówi „nie” takiej propozycji. Twierdzi również, że potrzeba by było nowych piosenek, trochę innego stylu i wszystko dałoby radę zrobić. Pytanie, czy Brzozowski mógłby i chciał wystąpić w konkursie raz jeszcze?

To nie byłby pierwszy przypadek - powtórki z eurowizyjnych wykonawców

Skoro Jacek Kurski tak bardzo zachwyca się występem Brzozowskiego, jest duża szansa, że ten mógłby na imprezie wystąpić jeszcze raz. Nie byłby to pierwszy przypadek takiego powrotu do konkursu.

Takie sytuacje już się zdarzały w całej Europie, co oznacza, że jego ponowny udział w konkursie nie byłby wykluczony. Warunkiem jest przede wszystkim dobór piosenki i spełnienie odpowiednich warunków konkursowych.

Brzozowski był zresztą jednym z niewielu wykonawców, który nie mógł początkowo wystąpić w 2020 roku zgodnie z zapowiedziami. Do konkursu w covidowym roku wytypowana została Alicja Szemplińska - wystąpiła wówczas jedynie w koncercie Światło dla Europy, który zorganizowany był bez udziału publiczności. Większość wykonawców, którym udało się wtedy zaprezentować swoje piosenki, powróciła w tym roku do konkursu.

Czy z nową piosenką Brzozowski zawojowałby więcej w eurowizyjnym konkursie? Choć wielu może być sceptycznych wobec tego pomysłu (m.in. surowa Elżbieta Zapędowska, która nie wróżyła wokaliście sukcesu), to może się okazać, że ten będzie miał jeszcze szansę, by zaistnieć w Europie.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [pudelek.pl]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >