wtv.pl
Viola Kołakowska

Instagram/Viola Kołakowska - screeny z InstaStories

Ostre spięcie między Kołakowską a Stuhrem. Padły mocne słowa

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Viola Kołakowska i Maciej Stuhr pokłócili się w mediach społecznościowych. Jak można się domyślić, poszło o przyjęcie przez aktora szczepienia na koronawirusa. Naczelna zwolenniczka teorii spiskowych nie szczędziła słów o "głupocie i ślepocie". Wcześniej wraz z Edytą Górniak z tego samego powodu skrytykowały swoją koleżankę z branży - Marię Sadowską.

Poglądy Violi Kołakowskiej od kilku miesięcy są doskonale znane opinii publicznej. Była żona, wyrzuconego z Ikei za brak maseczki, Tomasza Karolaka nieustannie zaskakuje internautów. Jej aktywność możemy śledzić za pośrednictwem Instagrama.

Liczne wypowiedzi publikuje w relacjach dostępnych jedynie przez 24 godziny. Każdy, kto szuka niekonwencjonalnych metod rozrywki, powinien więc się śpieszyć i regularnie zaglądać na konto Violi Kołakowskiej.

Viola Kołakowska o Stuhrze: Głupiec i ślepiec

Kolejne kontrowersje wokół byłej modelki tym razem dotyczą komentarza umieszczonego pod postem Maciej Stuhra. "Przyjąłem drugą dawkę szczepionki. Jestem bardzo szczęśliwy!" - czytamy we wpisie artysty. Gwiazdor dodał, że natłok zwolenników teorii spiskowych znacznie wpłynął na jego wolnościowe poglądy.

"Ja wiem, wolność jest ważna. Mamy ją zapisaną w świętej pamięci Konstytucji. Ale wolność to jedno, a głupota i brak odpowiedzialności [...] to są dla mnie dwie zupełnie różne sprawy" - czytamy we wpisie udostępnionym za pośrednictwem Facebooka.

konferencja nik

Prezentacja raportu NIK dotyczącego wyborów kopertowych

CZYTAJ DALEJ

Na reakcję Kołakowskiej nie trzeba było długo czekać. 43-latka stwierdziła, że "trzeba być idiotą, żeby wierzyć w działanie szczepionek. "Trzeba być głupcem i ślepcem, żeby nie widzieć skali manipulacji planu depopulacji i ludobójstwa" - dodała, zarzucając Stuhrowi bycie niewolnikiem systemu.

Aktor odpowiedział swojej koleżance, wskazując, że przez wzgląd na dawną znajomość, postara się zachować kulturę osobistą i spokój. Następnie zadeklarował, że wolałby napić się wódki z Jackiem Sasinem, niż zaufać jej poglądom.

"Ufam medycznym autorytetom, a te w 99,9% świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Uważam, że Twoje poglądy, a zwłaszcza ich publiczne głoszenie, są niezwykle szkodliwe, mylne i mogą wyrządzić wiele zła" - odpowiedział.

Udało się! Przyjąłem drugą dawkę szczepionki. Jestem bardzo szczęśliwy! Przy okazji problem liczebności grupy...

Opublikowany przez Macieja Stuhr Wtorek, 11 maja 2021

Viola Kołakowska i jej konflikt ze światem

Była modelka nie ma dobrych relacji z innymi członkami wielkiego świata show-biznesu. Przypomnijmy, że jeszcze wcześniej apelowała do Anny Lewandowskiej o interweniowanie w sprawie sesji fotograficznej swojej córki - Klary.

Dziewczynka wykonywała na zdjęciach symbole Iluminatów, któzy według aktorki wciąż grasują po świecie. Kilka tygodni temu zaś publicznie chwaliła się zabiegami podpalania naskórka celem zaaplikowania jadu żaby afrykańskiej.

Wraz z Edytą Górniak kilka dni temu skrytykowały Marię Sadowską za pochwalenie się przyjęciem szczepienia. Warto podkreślić, że Sadowska współpracowała w Górniak przy kilku edycjach "The Voice Of Poland". Z Kołakowską zaś spędziła kilka tygodni walcząc o zwycięstwo w programie "Agent Gwiazdy".

Gwiazda mediów społecznościowych oskarżała także Andrzeja Piasecznego o udawanie ciężkiego przebiegu koronawirusa dla bliżej nieokreślonych korzyści. Konflikt toczyła także z byłym Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Można więc zasugerować, że była modelka może liczyć głównie na wsparcie Edyty Górniak.


Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [WTV]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >