wtv.pl > Gwiazdy > Odważne zdjęcie Marzeny Rogalskiej na Instagramie. Prezenterka wspiera osoby LGBT
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:47

Odważne zdjęcie Marzeny Rogalskiej na Instagramie. Prezenterka wspiera osoby LGBT

Zaskakujące zdjęcie Marzeny Rogalskiej
East News/Piotr Molecki

Marzena Rogalska zamieściła na Instagramie zdjęcie w tęczowych włosach oraz wyraziła wsparcie wobec społeczności LGBT. W ten sposób uczciła obchodzony wczoraj Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii.

Jacek Kurski prawdopodobnie nie byłby zadowolony z nowej fotografii Marzeny Rogalskiej, gdyby ta wciąż pracowała w TVP.

Marzena Rogalska ze wsparciem dla społeczności LGBT

Takie zdjęcie z pewnością narobiłoby Marzenie Rogalskiej sporo kłopotów, gdyby wciąż pełniła funkcję gospodyni śniadaniowego programu w państwowej telewizji. Odkąd w lutym dziennikarka zdecydowała się na opuszczenie stacji, nie musi się już o to jednak martwić.

Wczoraj obchodzony był na całym świecie Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. W mediach społecznościowych wielu gwiazdy pojawiły się wyrazy wsparcia dla społeczności LGBGTQ+.

Swoją cegiełkę postanowiła dołożyć również Marzena Rogalska, zamieszczając symboliczne zdjęcie, na którym zobaczyć możemy ulubienicę widzów w tęczowych włosach i kolorowych tatuażach.

Dziennikarka zaznaczyła, że nie zdecydowała się na prawdziwe przefarbowanie włosów, a fotografia jest jedynie fotomontażem.

Szacunek bez względu na orientację seksualną

Marzena Rogalska dodała w dołączonym do fotografii wpisie, że ma być ona wyrazem wsparcia i okazaniem szacunku wobec społeczności LGBT. Dziennikarka stwierdziła, że wszystkim należy się szacunek.

(...) tym akcentem chciałam życzyć wszystkim dobrej nocy i w ogóle dobrego życia - wszystkim bez względu na orientacje seksualne - napisała.

Dawna prezenterka "Pytania na śniadanie" powołała się na przykład swojej znajomej, która mimo wyznawanej przez siebie religii, jest w stanie okazywać szacunek osobom o odmiennej orientacji seksualnej.

I jak to pięknie napisała moja koleżanka @mama_ela_kumpela - chrześcijanka, matka czwórki dzieci, żona, działaczka społeczna - „nic mi do tego kto z kim śpi, love is love, moje serce jest otwarte dla każdego” - napisała Marzena Rogalska - Mam tak samo - dodała.

Na kolejnym z zamieszczonych zdjęć prezenterki zobaczyć możemy tęczę odbitą w samochodowym lusterku. Jak poinformowała Rogalska, fotografia wykonana została w Grójcu.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źrodło: Jastrzabpost.pl, Instagram.com

Powiązane