wtv.pl
Na COVID-19 zmarła pani Kasia, garderobiana "Pytania na śniadanie"

Instagram.com/tomaszwolny_tej

Nie żyje członkini ekipy "Pytanie na śniadanie". Pracownicy żegnają panią Kasię

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Tomasz Wolny, jeden z prowadzących "Pytanie na Śniadanie" jako pierwszy przekazał informacje o śmierci współtworzącej poranne show Telewizji Polskiej pani Kasi. Chociaż kobieta nie występowała przed kamerami, to nie ulega wątpliwości, ż

Członkini ekipy „Pytanie na Śniadanie” nie żyje. Informacje te oficjalnie potwierdził jeden z prowadzących śniadaniówki Tomasz Wolny.

Na Instagramie dziennikarza TVP pojawił się specjalny wpis poświęcony garderobianej „Pytania na Śniadanie”. Dbająca o wygląd osób na antenie była dla wszystkich bardzo ważną osobą.

Nie żyje członkini ekipy „Pytanie na śniadanie”

W komentarzach pod wpisem upamiętniającym panią Kasię z „Pytania na Śniadanie” nie brakuje wskazań, że słowa ekipy, w tym prowadzącego program Tomasza Wolnego są bardzo poruszające. Dodatkowo podkreślane jest, że  pustka, jaką po sobie zostawiła członkini zaplecza technicznego to dowód, że często by stać się kimś ważnym, wystarczy być dobrym człowiekiem.

Właśnie to określenie jest używane do opisania pani Kasi. Pracująca przy „Pytaniu na Śniadanie” mocno zapisała się w pamięci wszystkich członków ekipy. Sam Tomasz Wolny wspomina, że nawet wcześniej rano rozgrzewała swoim płomiennym i pełnym radości powitaniem w garderobie.

Tomasz Wolny już wcześniej wspomniał o śmierci pani Kasi. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” niejako wykorzystał jej śmierć jako dowód, że szczepienia przeciwko koronawirusowi są niezbędne.

Znany jest powód śmierci

Okazuje się, że pani Kasia współtworząca śniadaniówkę TVP bardzo ciężko przechodziła zakażenie wirusem SARS-CoV-2. To właśnie COVID-19 jest bezpośrednią przyczyną zgonu garderobiany „Pytania na Śniadanie”.

Prowadzący program relacjonując wizytę w punkcie szczepień, wskazał, że przyjął pierwszą dawkę i zrobił to ze względu na swoich bliskich. Dodał, że zrobił to również dla „Kasi, naszej przekochanej garderobianej z »Pytanie na Śniadanie«”.

Wiadomo, że zmarła członkini ekipy „Pytanie na Śniadanie” miała zaledwie 53 lata. Na Instagramie Tomasza Wolnego pojawił się materiał, który wyemitowany został również na antenie TVP. Pada w nim wiele słów pod adresem zmarłej pani Kasi.

Była pełna ciepła i radości. Dbała o wszystkich dookoła

Wizja, iż w garderobie nie będzie już pani Kasi, wydawać ma się dla wszystkich członków załogi wyjątkowo smutnym faktem. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” Tomasz Wolny podkreśla, że zaledwie kilka kroków dzielących studio i drzwi garderoby to teraz wyjątkowo trudny do pokonania dystans.

Nie brakuje deklaracji, że pani Kasia była osobą wyjątkowo skromną i pełną radości. Uśmiech miał niemal nieustannie gościć na jej twarzy. - Kasia była dla nas uosobieniem ciepła, serdeczności, wiecznej pogody. Zawsze pomocna, staranna, opiekuńcza... - napisał na Instagramie Tomasz Wolny.

Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom składamy najszczersze kondolencje. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • GW: Prokuratura prowadzi śledztwo ws. Tymoteusza Szydło

  • Krystyna Pawłowicz na niepublikowanym wcześniej zdjęciu z młodości

  • Grzegorz Markowski poinformował o złym stanie zdrowia. Reszta zespołu odpowiada

Źródło: Instagram.com @tomaszwolny_tej / TeleShow Wirtualna Polska

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >