wtv.pl > Gwiazdy > Grzegorz Markowski poinformował o złym stanie zdrowia. Reszta zespołu odpowiada
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:16

Grzegorz Markowski poinformował o złym stanie zdrowia. Reszta zespołu odpowiada

Grzegorz Markowski i zespół
East News/Tricolors
  • Członkowie zespołu Perfect powiadomili, że nic im nie wiadomo na temat złego stanu zdrowia Grzegorza Markowskiego

  • Wbrew zapowiedziom wokalisty poinformowano, że zespół nie zamierza rezygnować z pożegnalnej trasy

  • Występy mają się odbywać w zmienionej formie i bez udziału Grzegorza Markowskiego

Grzegorz Markowski nie chce już grać koncertów, ale Perfect nie zamierza wycofywać się z trasy.

Grzegorz Markowski vs... Perfect?

W mediach społecznościowych córki Grzegorza Markowskiego pojawiło się jego oświadczenie, którym bardzo zaniepokoił swoich fanów. Wokalista powiadomił o rezygnacji z dalszych występów scenicznych, które miały zostać wznowione po zakończeniu pandemii. 

Jeszcze bardziej martwiący okazał się jednak powód, który piosenkarz podał argumentując swoją decyzję. Podyktowana ma być ona pogarszającym się stanem zdrowia, który ma uniemożliwiać mu występy w formie, z jakiej fani znali go jeszcze do niedawna. 

Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem - napisał Markowski o aktualnej sytuacji zespołu - Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył - dodał. 

Co ciekawe - na oficjalnym profilu zespołu Perfect pojawiło się wspólne oświadczenie pozostałych członków zespołu. Muzycy zarzekają się, że nic nie wiadomo im o złej kondycji zdrowotnej Markowskiego, co więcej - mimo wszystko nie zamierzają rezygnować z zaplanowanej trasy koncertowej

Zaskoczony zespół

(...) zespół Perfect chciałby za pośrednictwem swojej strony przekazać Grzegorzowi Markowskiemu wyrazy współczucia i dołączyć do licznych życzeń szybkiego powrotu do zdrowia - napisano na oficjalnym profilu grupy na Facebooku - Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty

Wszystko wskazuje na to, że Perfect postanowił mimo wszystko podjąć trasę koncertową i odbyć występy w zmienionej formule, bez wcześniejszego ustalenia tego z wokalistą

Zobowiązujemy się do zagrania ostatnich pożegnalnych koncertów w anonsowanych terminach w nieco innej formule, nad którą już pracuje Organizator z naszym managementem - napisano w oświadczeniu -  Spodziewajcie się wielu zespołowych przyjaciół i super gości!

Występy mają odbywać się pod hasłem "GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA!". Zespół zaznaczył jednocześnie, że jeśli Markowski uzna, że jest na siłach, by wystąpić razem z Perfectem, scena będzie zawsze na niego gotowa. 

Grzegorz Markowski zawsze był, jest i będzie PERFECT - napisano. 

Źródło: wp.pl, facebook.com

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Tagi: Polska