wtv.pl > Polska > Naga kobieta z zasłoniętą twarzą wypadła z okna
Alan Wysocki
Alan Wysocki 15.06.2022 02:02

Naga kobieta z zasłoniętą twarzą wypadła z okna

Koszalin
EAST NEWS

Koszalin. 40-letnia kobieta bez ubrań, z zasłoniętą twarzą wypadła z okna kamienicy ulokowanej w samym centrum miasta. Doszło do natychmiastowej interwencji ratowników medycznych. Wciąż trwa walka o zdrowie i życie ofiary dramatycznego wypadku.

Informacji o wypadku w Koszalinie udzielili dziennikarze tygodnika Fakt.pl oraz lokalnego medium koszalininfo.pl. Do zdarzenia doszło dziś w okolicach południa. Pierwsi o incydendzie dowiedzieli się przechodnie, którzy dostrzegli nieprzytomną kobietę.

40-latka leżała nieprzytomna na chodniku. Według oficjalnych wiadomości kobieta wypadła z okna umieszczonego na piątym, najwyższym piętrze kamienicy w samym centrum Koszalina.

Koszalin. Trwa walka o życie 40-latki

Na miejsce natychmiastowo wezwano służby ratunkowe. Medycy w ciągu chwili stawili się na miejscu. Mieszkance gminy udzielono pierwszej pomocy. Niestety, nie trzeba było dużo czasu, by dostrzec, że nieprzytomna nie oddycha.

Wolne łóżko dla 40-latki znaleziono na terenie wojewódzkiego szpitala w Koszalinie, gdzie przetransportowano pacjentkę w stanie ciężkim.

Sprawę obecnie badają funkcjonariuszem policji. Po podjęciu wstępnych czynności nie udało się ustalić, z jakich powodów kobieta była rozebrana.

Na ten moment wciąż nie wiemy, czy doszło do podjęcia próby samobójczej, zdarzenia z udziałem osób trzecich lub innych niepokojących wydarzeń. Wiele jednak wskazuje na nieszczęśliwy wypadek.

Częściowych informacji o mieszkance Koszalina udzieliła komisarz Komendy Miejskiej Policji, Mika Kosiec. - Jej stan jest ciężki. Ma liczne obrażenia głowy - przekazała w rozmowie z dziennikarzami tygodnika Fakt.pl.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Fakt | Koszalininfo.pl]

Tagi: Polska