wtv.pl > Gwiazdy > Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:47

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

magda gessler - ciąża
TRICOLORS/East News

Promująca swą autobiografię Magda Gessler opublikowała fotografię z czasów drugiej ciąży. Zdjęcie, na którym restauratorka leży na łące z synem Tadeuszem, jest wyjątkowo piękne. Kryje się jednak za nim tragiczna historia.

Ruszyła przedsprzedaż autobiografii Magdy Gessler, która doczeka się swej premiery już za niespełna miesiąc. O promocję książki dba sama restauratorka.

W mediach społecznościowych współautorki publikacji raz po raz pojawiają się fragmenty książki, która trafi do fanów już 16 czerwca.

Gessler publikuje też archiwalne fotografie, które będzie można odnaleźć w "Magdzie". Tym razem upubliczniła zdjęcie z czasów drugiej ciąży.

Magda Gessler straciła córeczkę

Magda Gessler opublikowała fotografię zrobioną w Portugalii, na której leży na łące wraz z synem Tadeuszem, który miał wówczas ledwie roczek.

Nie wszyscy wiedzą, że wkrótce po tym, jak na świat przyszedł syn restauratorki, spodziewała się ona córeczki o imieniu Anna Wanda. Przed laty restauratorka zdradziła, że dziewczynka była wcześniakiem.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" wspominała, że w trakcie zakupów robionych na początku szóstego miesiąca ciąży nagle odeszły jej wody. Mieszkającą w Hiszpanii Gessler natychmiast przewieziono do szpitala.

Lekarze podtrzymywali życie dziecka przez długie tygodnie. – Codziennie czułam, jak się ruszała, jak się tuliła we mnie – wspominała Magda Gessler.

Wyznała wówczas, że bała się możliwości osierocenia synka, ponieważ priorytetem w mocno chrześcijańskiej Hiszpanii tamtych czasów było ratowanie życia dziecka, a nie matki.

Dziewczynka przyszła na świat z niewykształconymi płucami, a szpital nie był przygotowany na przyjęcie wcześniaka.

Anna Wanda zmarła po zaledwie dwóch tygodniach.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/5ymwKMFVMB8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write</p>

Powiązane