wtv.pl
magda gessler - ciąża

TRICOLORS/East News

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Promująca swą autobiografię Magda Gessler opublikowała fotografię z czasów drugiej ciąży. Zdjęcie, na którym restauratorka leży na łące z synem Tadeuszem, jest wyjątkowo piękne. Kryje się jednak za nim tragiczna historia.

Ruszyła przedsprzedaż autobiografii Magdy Gessler, która doczeka się swej premiery już za niespełna miesiąc. O promocję książki dba sama restauratorka.

W mediach społecznościowych współautorki publikacji raz po raz pojawiają się fragmenty książki, która trafi do fanów już 16 czerwca.

Gessler publikuje też archiwalne fotografie, które będzie można odnaleźć w "Magdzie". Tym razem upubliczniła zdjęcie z czasów drugiej ciąży.

Magda Gessler straciła córeczkę

Magda Gessler opublikowała fotografię zrobioną w Portugalii, na której leży na łące wraz z synem Tadeuszem, który miał wówczas ledwie roczek.

Charles Grodin nie żyje

Nie żyje Charles Grodin. Aktor zdobył popularność dzięki serii filmów "Beethoven"

CZYTAJ DALEJ

Nie wszyscy wiedzą, że wkrótce po tym, jak na świat przyszedł syn restauratorki, spodziewała się ona córeczki o imieniu Anna Wanda. Przed laty restauratorka zdradziła, że dziewczynka była wcześniakiem.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" wspominała, że w trakcie zakupów robionych na początku szóstego miesiąca ciąży nagle odeszły jej wody. Mieszkającą w Hiszpanii Gessler natychmiast przewieziono do szpitala.

Lekarze podtrzymywali życie dziecka przez długie tygodnie. – Codziennie czułam, jak się ruszała, jak się tuliła we mnie – wspominała Magda Gessler.

Wyznała wówczas, że bała się możliwości osierocenia synka, ponieważ priorytetem w mocno chrześcijańskiej Hiszpanii tamtych czasów było ratowanie życia dziecka, a nie matki.

Dziewczynka przyszła na świat z niewykształconymi płucami, a szpital nie był przygotowany na przyjęcie wcześniaka.

Anna Wanda zmarła po zaledwie dwóch tygodniach.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook