wtv.pl
Leszek Miller

Twitter/Leszek Miller

Leszek Miller pokazał zdjęcia z rodzinnego albumu z okazji rocznicy ślubu

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Leszek Miller napisał dziś na swoim Twitterze ważna wiadomość - podzielił się informacją o tym, że obchodzi dziś wraz z żoną ważną rocznicę. Polityk poślubił Aleksandrę dokładnie 52 lata temu. Pochwalił się również zdjęciami z tego wydarzenia. Para

  • Leszek Miller podzielił się radosną wieścią - 19 kwietnia mija 52. rocznica ślubu z jego żoną, Aleksandrą

  • Pokazał również zdjęcia, na których rozpoznać go mogą jedynie najbardziej wprawne oczy

  • Polityk i jego żona tworzą zgodne małżeństwo. Doczekali się również wnuków - Monika Miller zresztą zaskarbiła sobie już serca wielu fanów

W ich życiu nie zawsze było jednak kolorowo. Oboje bardzo przeżyli samobójczą śmierć syna. 

Leszek Miller podzielił się swoją radością. Jest żonaty od 52 lat

Leszek Miller mimo odejścia z SLD po połączeniu partii z Wiosną, wciąż jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Dzieli się tam swoimi przemyśleniami i, od czasu do czasu, życiem prywatnym. 

Jego ostatni post dotyczył miłego wydarzenia. Miller postanowił przypomnieć, że 19 kwietnia obchodzą z żoną, Aleksandrą, rocznicę ślubu. Para poślubiła się 52 lata temu. Polityk w krótkim wpisie słodził swojej wybrance i pokazał zdjęcia z czasów, gdy byli o wiele młodsi. 

- Dokładnie 52 lata temu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żyrardowie wyruszyliśmy w długą drogę, która trwa do dziś. Zgodziła się wyjść za mnie najwspanialsza kobieta, jaką kiedykolwiek spotkałem. Cały czas mnie fascynuje i zmienia na lepsze. Moja żona - Oleńka - pisał polityk. 

Uwagę przykuły zdjęcia ze ślubu - młody Leszek Miller kompletnie nie przypomina siebie z dziś. Przede wszystkim kiedyś miał na głowie ciemne włosy. Na innych zdjęciach z młodości również trudno go rozpoznać. Miller za to bardzo lubi się nimi chwalić i co jakiś czas pokazuje je na swoim twitterowym profilu. 

źródło: [Twitter/Leszek Miller]

Państwo Millerowie od lat tworzą zgodne małżeństwo. Doczekali się już wnuków - Monika Miller zdążyła wystąpić nawet w programach rozrywkowych i zyskała dużą rozpoznawalność. 

Millerów spotkała tragedia

Nie tak dawno temu Millerów spotkała jednak tragedia, z której przez długi czas nie mogli się otrząsnąć. W 2018 roku samobójstwo popełnił ich syn, Leszek Junior. Mężczyzna przez lata miał cierpieć na depresję. 

Polityk starał się odreagowywać śmierć syna w mediach, próbując jak najbardziej znormalizować dla siebie ten temat. Jak opowiadał w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej”, wraz z żoną starają się myśleć, że ich dziecko wyjechało jedynie w daleką podróż i kiedyś do nich wróci. W tym czasie wyremontowali jego dom w tym przeświadczeniu. 

Po tym czasie małżeństwo wciąż jest ze sobą bardzo blisko i przetrwało ten niezwykle trudny dla nich czas. Oboje poświęcili się również opiece nad ukochaną wnuczką.

Parze życzymy zaś kolejnych wielu lat pożycia w zdrowiu i szczęściu. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [Twitter/Leszek Miller][gazetaprawna.pl]

Anna Dymarczyk

Redaktorka WTV. Studentka historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są jej kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Wiceminister zdrowia zarabia dwa razy więcej niż lekarz specjalista z 20-letnim stażem. Związki zawodowe spytały, dlaczego

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News

Polityka

KPRM. Doradcy polityczni i społeczni premiera Morawieckiego nie pobierają wynagrodzenia

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Nowy sondaż daje nadzieję dla opozycji. Zyskują Koalicja Obywatelska i Polska 2050

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/EAST NEWS

Polityka

Prezydent Andrzej Duda nie spotkał się z kanclerz Angelą Merkel. Kwaśniewski: to jest wielkie głupstwo

Czytaj więcej >
Łukasz Szumowski

Polityka

Łukasz Szumowski dostrzeżony w dniu beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego. Były minister zdrowia podjął się nowej funkcji

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Cztery kraje Unii popierają wstrzymanie pieniędzy dla Polski. Przyczyną kwestia praworządności

Czytaj więcej >