wtv.pl
Lady Gaga określona została przez Edytę Górniak jako "służebnica szatana"

(zdjęcie wykadrowane) Jan BIELECKI/East News

Edyta Górniak uderza w Lady Gagę. Poszło o rogi

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Zdjęcie Lady Gagi w stylizacji scenicznej sprawiło, iż Edyta Górniak postanowiła obnażyć jej związki z siłami nieczystymi. Zdaniem polskiej diwy słynąca z przejaskrawionego wizerunku wokalistka ujawniła się jako "służebnica szatana". Po

Instagram dla Edyty Górniak to teraz główne medium, gdzie prezentuje swoje zaskakujące tezy. W przerwie od komentowania rzekomo fałszywej pandemii artystka postanowiła skrytykować Lady Gagę.

Na InstaStories Edyty Górniak pojawiło się zdjęcie Lady Gagi. Niestety światowej sławy gwiazda nie może już liczyć na to, że w gronie jej fanów znajduje się polska wokalistka. Dodatkowo pod adresem Lady Gagi padły poważne oskarżenia.

Lady Gaga w ogniu krytyki Edyty Górniak. Gwiazda mówi o szatanie i rogach

Okazuje się, że Edyta Górniak potrafi udowodnić, że nie przekroczyła jeszcze granicy, gdzie poziom absurdu jest już maksymalny. Po raz kolejny zadziwiła prezentowanymi przez siebie tezami. Tym razem wyjątkowo jednak nie chodzi o kwestie związane z pandemią koronawirusa.

Wczoraj media obiegł screen InstaStories gwiazdy. Znalazł się on m.in. na portalu Pudelek. Obecnie konto Edyty Górniak jest prywatne i osoby, które jej nie obserwują nie mogą zobaczyć publikowanych treści. W mediach społecznościowych wokalistka postanowiła ujawnić prawdę na temat Lady Gagi.

Opublikowała zdjęcie światowej sławy gwiazdy ze stylizowanej sesji z oznaczeniem „niebezpieczeństwo”. Edyta Górniak zwróciła uwagę fanów na szczegół mówiący, iż Lady Gaga „uwielbia rogi”. Związane jest to z faktem bycia „służebnicą”.

Źródło: Instagram.com/edytagorniak; screen Pudelek

Co ciekawe nie trzeba być profesjonalnym fotografem, by stwierdzić, iż układające się w rogi paznokcie to nie specjalny efekt zaplanowany przez Lady Gagę, czy fotografa, a jedynie fakt, iż trzymając kieliszek, palce układają się w konkretny i naturalny sposób. W połączeniu z groteskowymi tipsami tworzącymi sceniczny wizerunek gwiazdy dla Edyty Górniak jest to powód do oświadczenia o szatańskich związkach gwiazdy.

Edyta Górniak oskarża Lady Gagę o picie krwi niemowląt?

To jednak nie koniec kontrowersji związanej z aktywnością polskiej diwy w mediach społecznościowych. Edyta Górniak mocno podkreśla fakt, iż jest osobą wierzącą. W BIO na Instagramie określa się jako „pracownik światła”.

Portal o2 opublikował odpowiedź jednego z obserwatorów artystki. Fan wysłał Edycie Górniak archiwalne zdjęcie, gdzie ta przymierza opaskę z diabelskimi rogami. Zauważa, że przytyk w stronę Lady Gagi jest w tym momencie nieco absurdalny. Diwa odpowiedziała w zaskakujący sposób.

Źródło: Instagram.com/edytagorniak; screen o2

Podkreśliła, że różnica między nią a Lady Gagą jest taka, że ona sama nie pije krwi niemowląt. Pozostaje jedynie domyślać się, skąd Edyta Górniak może mieć tak wrażliwe informacje oraz dlaczego nie zgłosiła tego odpowiednim organom.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Dorosły mężczyzna straszył dziecko za ogłoszenie o słodyczach. Miał ubaw, gdy chłopiec błagał i prawie płakał

  • Viola Kołakowska wstrzykuje pod skórę jad amazońskiej żaby

  • Śpiewak: Solidarni i niesolidarni w pandemii

Źródło: Instagram.com @edytagorniak / Pudelek / o2

Podobne artykuły

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Gwiazdy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

Czytaj więcej >
Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >